• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Грузия вышла на акцию протеста

  Опубликовано: 2013-01-21 11:45:21

  Народ проти Михайла Саакашвілі.

   

  Напередодні кілька тисяч грузинів зібралися біля президентського палацу в Тбілісі. Протестувальники вимагали від чинного лідера негайно подати у відставку. Адже згідно з Конституцією, президента обирають рівно на п'ять років, і учора цей термін минув. Попри це, Саакашвілі залишиться у кріслі глави держави до жовтня цього року - саме тоді країна обиратиме нового президента. Таке відтермінування гарант отримав завдяки попередньому уряду, який вніс відповідні правки до виборчого законодавства.

   

  Кеті Барателі, протестувальниця:

   

  - Його термін минув. Власне, він уже нічого не робить і лише гальмує чинний уряд. У нас є обраний народом парламент, а також прем'єр-міністр. Наш уряд добре справляється, а президент - абсолютно зайвий. Ми не хочемо викидати гроші на його утримання.

   

  Инф. podrobnosti.ua

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.