• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Закон "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей"
  Опубликовано: 2006-03-15 16:04:00

  Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін та доповнень до Закону "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"

  Закон визначає особливості організаційних і правових заходів держави в сфері соціального забезпечення, соціального захисту та підтримки випускників закладів для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та інших осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Він містить спеціальні норми, які встановлюють систему соціального захисту та суспільної підтримки зазначеної вище слабо захищеної категорії населення України і регламентують функціонування такої системи.

  Зокрема, передбачаються заходи щодо працевлаштування та надання матеріальної підтримки для випускників дитячих будинків, інших закладів, призначених для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Вводяться механізми адресної допомоги кожній окремій особі, порядок виконання соціального замовлення дитячих та молодіжних закладів для дітей - сиріт, надання їм соціальних послуг тощо.

  Запроваджуються заходи щодо проведення їх повної медичної диспансеризації, забезпечення для них належних санітарно-гігієнічних умов, комплексного медичного обслуговування, обов´язкового і систематичного оздоровлення.

  Встановлюються стандарти щодо освітньої та професійної підготовки осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, умови для належного їх виховання, розвиту у них високого рівня духовності та культури, виявлення і розвитку творчих здібностей.

  Розроблено також заходи всебічної фізичної, спортивної та туристичної підготовки зазначених осіб, забезпечення їх спортивним та туристичним інвентарем і формою.

  Визначено порядок працевлаштування випускників дитячих будинків, направлення їх на навчання і надання спеціальних стипендій на період навчання в учбових закладах.

  Крім того, передбачено забезпечення осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціальним житлом в першочерговому порядку, сплата їм компенсації щодо витрат на проїзд, учбові засоби, одяг, харчування, оплати за житло, комунальні послуги тощо.

  "ВРУ"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.