• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Експерти України та країн Вишеградської четвірки обговорять питання членства України в НАТО
  Опубликовано: 2006-03-21 14:50:00

  Сьогодні, 21 березня, в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбувся прийом експертів країн Вишеградської четвірки – Республіки Польща, Чеської Республіки, Словацької Республіки та Угорської Республіки. Мета заходу – презентація та обговорення проміжних результатів розробки проекту першої річної Національної програми Плану дій щодо членства України в НАТО (в межах компетенції Міністерства оборони України).

  Загалом у заході взяли участь близько 30 чоловік. Крім дев’яти експертів, які представляють країни Вишеградської четвірки, до заходу долучилися представники Офісу зв’язку НАТО в Україні, представники міністерств і відомств, безпосередньо причетних до розробки Плану дій щодо членства України в НАТО, - Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства юстиції України та Міністерства економіки України, Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції. Від Міністерства оборони України в зустрічі беруть участь вісім представників.

  Перед учасниками заходу виступили представник головуючої у Вишеградській четвірці країни - Надзвичайний і Повноважний Посол Угорської Республіки в Україні Янош Тот, директор Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міністерства оборони України Іван Апаршин, керівник Офісу зв’язку НАТО в Україні Джеймс Грін.

  Протягом дня обговорюватимуться питання оборонної політики України, розвитку можливостей її Збройних Сил, оборонного планування, стандартизації участі у миротворчих операціях та участі у структурах Північноатлантичного альянсу, координації процесу євроатлантичної інтеграції та юридичні аспекти.

  "Урядовий портал"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.