• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Міністр економіки прокоментував цінову ситуацію на споживчому ринку України
  Опубликовано: 2006-04-05 16:38:00

  Міністерство економіки пов\'язує дефляцію 0,3% у березні з рядом факторів, серед яких скорочення витрат населення в передвиборний період, стабілізація цін на цукор і нафтопродукти, а також стерилізація Нацбанком гривневої грошової маси за рахунок продажу валюти з резервів. Про це повідомив Міністр економіки Арсеній Яценюк.

  За його словами, у зв’язку з проблемами експорту українських продуктів харчування та продукції тваринництва відбулося суттєве наповнення внутрішнього ринку, що призвело до зниження цін на продукти харчування на 0,5% у березні. Крім того, сказав міністр, уряду вдалося стабілізувати ситуацію на ринку цукру і на ринку нафтопродуктів. Говорячи про монетарні фактори, Арсеній Яценюк зауважив, що з початку 2006 року Національний банк України провів інтервенції на суму 1,1 млрд. доларів.

  Міністр повідомив, що сьогоднішня інфляційна динаміка дає можливість Кабінету Міністрів України більш активно працювати у напрямі стабілізації тарифів, як на електроенергію, так і на газ. Арсеній Яценюк відзначив, що за прогнозами Мінекономіки рівень інфляції в першому кварталі поточного року мав був зрости до 0,5%. «Але у зв\'язку з тим, що ми досить непогано справилися з цукровим і бензиновим питаннями, ці прогнози не виправдалися», - заявив він.

  В той же час, глава Мінекономіки підкреслив, що поки що Кабінет Міністрів України не збирається зменшувати цільовий показник інфляції.

  "Урядовий портал"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.