• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Данілов розцінює свою відставку як політичну
  Опубликовано: 2005-11-09 11:35:00
  Олексій Данілов розцінює свою відставку з посади голови Луганської обласної державної адміністрації як політичну і спростовує інформацію прес-секретаря Президента України Ірини Геращенко про те, що йому запропонували іншу посаду. Про це Данілов повідомив в інтерв’ю по телефону. Він зазначив, що до цього часу не має документу про своє звільнення, і спростував заяву Геращенко про те, що з ним мали розмову, що йому подякували за роботу і запропонували іншу посаду.
   
  Данілов також повідомив, що у сьогоднішньому розширеному засіданні Кабінету Міністрів України від Луганщини ніхто не бере участі. За його словами, складається таке враження, що Луганщина для Києва начебто і не існує.Місцеві експерти серед найбільше вірогідних кандидатів на посаду губернатора Луганщини називають Михайла Поживанова та Володимира Грищенка.
   
  Нагадаємо, що 8 листопада Геращенко повідомила, що Президент України Віктор Ющенко підписав указ про звільнення голів Луганської та Запорізької обласних державних адміністрацій Олексія Данілова та Юрія Артеменка. За її словами, губернаторів Запорізької і Луганської областей звільнено у зв’язку з їх переходом на іншу роботу, зокрема, їм будуть запропоновані посади в органах виконавчої влади.
   
  За словами Геращенко, напередодні з Артеменком і Даніловим відбулись відповідні розмови з керівництвом Секретаріату Президента та в Кабміні. «Вони знають про це рішення Президента і з ними погоджено те, що вони переходять на іншу роботу у виконавчій владі», - сказала Геращенко.Того ж дня були оприлюднені укази про звільнення Данілова та Артеменка з формулюванням “у зв’язку з переходом на іншу роботу”.
   
  Данілов був призначений головою Луганської обласної держадміністрації 4 лютого 2005 року. До цього він керував виборчим штабом кандидата в Президенти України Віктора Ющенка в Луганській області. Данілов - один із засновників і лідерів партії «Яблуко», яка пізніше злилася з ВО “Батьківщина”.
   
  "proUA.com"  
  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.