• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • США фінансує друк підручників для українських школярів: підтримка освіти в умовах війни

  Опубликовано: 2024-06-25 14:00:39

  Уряд Сполучених Штатів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) зобов'язався фінансувати друк понад трьох мільйонів підручників для українських учнів 1-2 класів до початку наступного навчального року. Ця ініціатива, як стверджується в повідомленні Білого дому, має на меті підтримку освітнього процесу в країні.

  Планується, що підручники будуть виготовлені на території України та доставлені до понад 12 тисяч шкіл по всій країні. Цей крок є частиною неперервної підтримки українського народу в умовах активної воєнної агресії, яку продовжує Росія.

  "Ми продовжимо підтримувати український народ у його супротиві проти варварської агресії," — заявив радник з національної безпеки президента США Джейк Салліван.

  Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак висловив подяку за цю ініціативу: "Вдячні раднику з національної безпеки Президента США Джейку Саллівану та адміністрації США за фінансування друку підручників для українських дітей 1-2 класів. Після жорстокого нападу Російської Федерації на наші друкарські підприємства, вони також піддались ризику, що могло загрожувати освітньому процесу".

  Єрмак підкреслив важливість таких ініціатив, які дозволяють дітям, що навчаються в укриттях від бомбардувань, продовжувати отримувати якісну освіту. Він висловив переконання, що подібні проекти стануть справжньою підтримкою майбутнього української молоді.

  У Білому домі наголошують, що Сполучені Штати не дозволять Росії досягти перемоги в конфлікті. Продовжуючи співпрацю з Україною у сфері освіти та підтримки, вони підкреслюють свою відданість ідеалам міжнародного правопорядку та захисту основних прав людини.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.