• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Єврокомісія представила проєкт бюджету ЄС на 2025 рік: підтримка України та інші пріоритети

  Опубликовано: 2024-06-20 09:00:32

  19 червня Європейська комісія представила на розгляд проєкт бюджету Європейського Союзу на 2025 рік, який становить 199,7 мільярда євро. В цьому бюджеті передбачено значну фінансову допомогу для України.

  На офіційному сайті Єврокомісії зазначено, що проєкт бюджету включає підтримку для України, продовження допомоги сирійським біженцям у Туреччині та ширшому регіоні, а також фінансування для південних сусідів ЄС і Західних Балкан. Основна мета - забезпечення стабільної та передбачуваної підтримки Україні.

  Проєкт бюджету передбачає 10,9 мільярда євро у вигляді позик для України в рамках програми Ukraine Facility, а також 4,3 мільярда євро у вигляді грантів. Ці кошти спрямовані на стабілізацію економіки та відновлення інфраструктури країни, що постраждала від війни.

  Бюджет ЄС на 2025 рік має бути офіційно затверджений Бюджетним органом до кінця поточного року. Прийняття цього проєкту буде вирішальним кроком у забезпеченні фінансової підтримки для ряду важливих ініціатив, включаючи підтримку біженців і боротьбу з міграційними кризами.

  Проєкт бюджету на 2025 рік є частиною довгострокового фінансового плану Європейського Союзу, ухваленого наприкінці 2020 року і зміненого у лютому 2024 року. Це демонструє стратегічний підхід ЄС до довгострокового планування та розподілу ресурсів.

  У цілому, проєкт бюджету на 2025 рік спрямований на підтримку стабільності та розвитку в регіоні, де ЄС стикається з численними викликами. Важливим аспектом цього бюджету є продовження допомоги Україні, що підтверджує зобов'язання ЄС підтримувати своїх партнерів у складні часи.

  Таким чином, новий бюджет ЄС на 2025 рік є важливим кроком у зміцненні фінансової стабільності та підтримки ключових партнерів Європейського Союзу, включаючи Україну. Цей фінансовий план підкреслює пріоритети ЄС у сфері міжнародної допомоги, міграції та регіональної безпеки.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.



  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.