• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Аргінін: ключ до здорового волосся

  Опубликовано: 2024-06-19 07:24:56

  Проблема випадіння волосся знайома багатьом жінкам, і сьогодні ми розглянемо кілька способів боротьби з цією проблемою. Хоча причини випадіння волосся можуть бути різноманітними, від хвороб до стресу і спадковості, найчастіше вона пов'язана з впливом навколишнього середовища на волосся.

  Вчені лабораторій L'Oreal звернули увагу на амінокислоту аргінін, що входить до складу волосяного волокна, і зробили висновок про її важливу роль у рості волосся. Виявилося, що нестача аргініну може призвести до припинення росту волосся. Однак хороша новина полягає в тому, що аргінін можна вводити до складу засобів для догляду, що сприяє зміцненню волосся і стимулює його ріст.

  Існує кілька способів запобігання випадінню волосся. Один із найпростіших - це носити коротку стрижку, що зменшує вплив навколишнього середовища на волосся. Якщо коротка стрижка не підходить, є й інші варіанти.

  По-перше, зміцнюйте волосся шляхом введення в раціон білка кератину, основного будівельного матеріалу волосся. Також варто звернути увагу на зміцнювальні шампуні та бальзами.

  По-друге, намагайтеся мінімізувати травмування волосся: уникайте тугих зачісок, відмовтеся від гарячих укладок і фена, будьте обережні з металевими гребінцями.

  По-третє, відновлюйте структуру волосся за допомогою засобів, що містять кераміди, які допомагають зміцнити волосся і запобігти його втраті.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.