• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Італія оголосила про новий пакет допомоги Україні на суму 140 мільйонів євро

  Опубликовано: 2024-06-12 09:00:53

  Італія оголосила про новий пакет допомоги Україні на суму 140 мільйонів євро, спрямований на відбудову та реконструкцію, а також на покращення залізничної інфраструктури. Про це під час виступу на Берлінській конференції з питань відбудови України (Ukraine Recovery Conference–2024) повідомив міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні.

  Частину коштів буде інвестовано у відновлення Спасо-Преображенського собору в Одесі, який був зруйнований російською ракетою. Таяні також оголосив про підписання меморандуму про взаєморозуміння між Італією та Україною, що стане основою для подальшої співпраці у відбудові інфраструктури.

  "Ми прагнемо допомогти Україні не лише відновити зруйновані об'єкти, але й створити сучасну інфраструктуру, яка буде відповідати всім європейським стандартам," – зазначив Таяні. Він підкреслив, що відбудова залізничної інфраструктури є ключовим елементом в процесі економічного відновлення України.

  Італійський міністр також анонсував новий пакет військової допомоги, який включатиме засоби протиповітряної оборони. За його словами, це допоможе захистити критичну інфраструктуру України від подальших атак. "Я повністю погоджуюся з Дмитром Кулебою, що першою стратегією для відновлення України є захист її інфраструктури за допомогою систем протиповітряної оборони," – додав Таяні.

  На конференції в Берліні було підкреслено важливість міжнародної підтримки у відбудові України. Представники різних країн обговорили можливості спільних зусиль для забезпечення швидкого та ефективного відновлення. Італійський внесок став важливим кроком у цьому напрямку, демонструючи солідарність з Україною.

  Фінансова допомога Італії буде спрямована також на реконструкцію інших зруйнованих об'єктів інфраструктури, що дозволить покращити умови життя для багатьох українців. "Це важливий внесок у майбутнє України, і ми пишаємося тим, що можемо підтримати наших українських друзів у цей складний час," – підсумував Таяні.

  Таким чином, новий пакет допомоги від Італії сприятиме як фізичній відбудові, так і зміцненню оборонних можливостей України, що є ключовим для забезпечення стабільного та мирного майбутнього країни.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.