• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Загадкові звички чоловіків за комп'ютером

  Опубликовано: 2024-05-20 07:24:28

  Багато хто з нас, мабуть, не замислюється про те, що роблять наші половинки, коли вони сідають за комп'ютер. Але, згідно з новим дослідженням, кожен п'ятий чоловік заводить собі «секретну» поштову скриньку, щоб партнерка не могла дізнатися про його листування. Це викликає запитання: що вони роблять в інтернеті, і чому вони вважають за краще приховувати це?

  Мільйони чоловіків уже не перший рік живуть подвійним «поштовим життям». Деякі з них зізнаються, що створюють запасну скриньку через погані стосунки зі своїми партнерками, а інші використовують її, щоб вирішувати бізнес-питання без стороннього втручання. Крім того, є ті, хто використовує другу пошту для прихованих покупок або листування з іншими жінками.

  Деякі чоловіки навіть купують «особистий» мобільний телефон, щоб зберегти приватність своїх спілкувань. Вони також активно видаляють повідомлення та фотографії з підозрілим змістом. Однак це не єдині способи зберегти таємницю. Багато хто воліє не ділитися паролями або деталями про те, що зберігається в їхніх пристроях.

  Дослідження також виявило, що багато чоловіків бояться, що їхні партнери побачать історію пошукових запитів в інтернеті. Деякі навіть зізналися, що стосунки закінчувалися через компрометуючий контент, знайдений у їхніх пристроях.

  Гендиректор компанії, що проводила дослідження, наголосив, що чоловіки можуть переслідувати законні інтереси в галузі інформаційної безпеки, але це також може спричинити недовіру і непорозуміння у стосунках. Зрештою, збереження таємниці не завжди виправдовує потенційні ризики втрати довіри і розриву стосунків.

  Таким чином, поведінка чоловіків за комп'ютером може бути не менш загадковою, ніж ми припускаємо. Хоча багато хто з них прагне захистити своє приватне життя і забезпечити інформаційну безпеку, це може призвести до непорозуміння і проблем у стосунках.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.