• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Критерії вибору гаражних воріт

  Опубликовано: 2024-05-02 21:38:06

  На даний момент пропозиція гаражних воріт охоплює широкий спектр цін. Однак вибирати виключно за ціною – невірний підхід. Зателефонувавши в дві різні компанії і надавши лише розміри для розрахунку, можна отримати ціни, що сильно розрізняються. Давайте розберемося, чому це так.

  Критерії вибору гаражних воріт

  Існують три основні типи гаражних воріт

  Перший тип – це класичні металеві розпашні ворота. Вони є двома металевими листами, підвішеними на петлях, із замком по середині.

  Другий тип – секційні ворота. Їхнє полотно складається з декількох секцій, зазвичай від 5 до 6 у побутовому варіанті і від 8 до 14 у промисловому, які піднімаються вгору по напрямних і заїжджають під стелю.

  Третій тип – ролетні ворота. Вони складаються з вузьких смуг, званих ролетами, які скручуються в барабан під час підйому, а не піднімаються під стелю, як секційні.

  Металеві ворота зазвичай є найбільш доступним варіантом, тоді як секційні - найдорожчим.

  Компанія "ТОРОС ворота" пропонує секційні гаражні ворота у місті Вінниця на будь-який смак, забезпечуючи високу якість, різноманітність дизайнів та надійність.

  Характеристики з енергозбереження

  Металеві ворота зазвичай вважаються найбільш холодними через свою конструкцію з одного листа металу, часто просто забарвленого. Ролетні ворота також не є найкращим варіантом для теплого гаража через відносно невисоку товщину ламелей, яка зазвичай не перевищує 14 мм.

  Секційні ворота, з іншого боку, можуть запропонувати різний ступінь ізоляції в залежності від товщини секцій, що може бути 40 або 45 мм. Секційні ворота з секціями товщиною 45 мм зазвичай забезпечують вищий рівень енергозбереження, який можна порівняти з рівнем теплоізоляції цегляної кладки.

  Секційні ворота

  Якщо ваші плани включають використання гаража в якості майстерні, кабінету або навіть музичної студії, то секційні ворота будуть оптимальним рішенням для забезпечення комфортного мікроклімату всередині приміщення.

  Методи управління

  Існує всього два способи відкриття гаражних воріт: вручну або за допомогою пульта, якщо на воротах встановлена ​​автоматика.

  Середня вартість автоматизації гаражних воріт складає від 140 до 300 євро. Це означає, що до вартості воріт додається приблизно 15-25% від їхньої ціни без автоматизації.

  Вибір між воротами з автоматикою та без залежить від вашої переваги за рівнем комфорту та готовності заплатити за цей рівень зручності.

  Антикорозійний захист

  Перед вибором гаражних воріт важливо врахувати кілька факторів:

  1. Розташування: Де буде встановлена ​​брама? У середній смузі України, біля моря чи у місці з підвищеною вологістю? Це важливо визначення рівня захисту від корозії.

  2. Призначення: Для використання вдома чи на автомийці? Різні умови експлуатації можуть вимагати різного рівня захисту.

  3. Чи є підвищений вміст солей у повітрі? Це також впливає на схильність до корозії.

  4. Внутрішні умови: Чи впливатиме на ворота з внутрішньої сторони та інші фактори.

  Металеві ворота найбільш схильні до корозії. Ролетні ворота, виготовлені з алюмінію, можуть з часом піддаватися окисленню. Вони не рекомендуються для використання на автомийках через цю особливість.

  Секційні ворота зазвичай виготовляються із спіненого поліуретану та оцинкованої сталі, що забезпечує гарний захист від корозії.

  Крім того, механізми та фурнітура можуть бути виготовлені з оцинкованої або нержавіючої сталі, що також допомагає запобігти корозії. Для додаткового захисту всі механізми та ролики можуть бути покриті спеціальним полімерним покриттям.

  фурнітура для воріт

  Інтенсивність використання

  У побутових умовах гаражні ворота зазвичай відкриваються 2-4 десь у день. З таким навантаженням впораються будь-які типи воріт - металеві, ролетні та секційні.

  Однак, якщо йдеться про гаражні ворота для промислового об'єкта, де ворота відкриваються десятки разів на день, конструкція має бути максимально надійною. Класичні металеві ворота підійдуть для цього завдання, але чи готові ви робити це вручну? Ролетні ворота не найкращі для високої інтенсивності використання, оскільки можуть не впоратися з такими навантаженнями.

  Ідеальним рішенням для промислових об'єктів із підвищеною інтенсивністю відчинення воріт будуть промислові секційні ворота.

  Вони можуть бути виготовлені як із сендвіч-панелей, так і з панорамним склінням, забезпечуючи високу міцність та надійність.

  Інтенсивність відчинення воріт безпосередньо впливає на вибір автоматизації, що також може позначитися на кінцевій вартості продукту.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.