• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Канада розглядає пільговий кредит для України на $300 мільйонів

  Опубликовано: 2024-04-18 09:00:30

  У 2024 році Канада планує надати Україні новий пільговий кредит у розмірі 400 мільйонів канадських доларів (приблизно 307 мільйонів доларів США).

  Про це йдеться у проєкті державного бюджету Канади, який було внесено до парламенту країни. За інформацією "Укрінформ", у бюджеті-2024 передбачено намір Канади надати Україні позику на суму 2,4 мільярдів доларів у 2024 році, з яких 2 мільярди доларів вже було перераховано 20 березня через спеціальний адміністративний рахунок МВФ. Це робиться для того, щоб забезпечити уряд України засобами для надання послуг своїм громадянам.

  Також у рамках п'ятирічної програми Канада планує передати Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) 137,2 мільйонів євро, які будуть спрямовані на реконструкцію України.

  Згідно з документом, "Україна потребує допомоги у відновленні своєї економіки та інфраструктури після завданої російською агресією шкоди". Канада вважає важливим підтримати Україну не лише в умовах військової агресії, але й у процесі відновлення та побудови майбутнього.

  Зауважимо, що ці заходи передбачаються як частина міжнародної підтримки України у зусиллях боротьби проти російської агресії та відновленні після конфлікту.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.