• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Як правильно вкладати ламінат, щоб він не скрипів

  Опубликовано: 2024-03-30 16:33:42

  Як правильно вкладати ламінат, щоб він не скрипів

  Вкладання ламінату є популярним способом обробки підлоги в сучасних будинках і квартирах. Процес вимагає певних навичок та уваги до деталей, щоб запобігти появі неприємного скрипу під час ходьби. Але не зайвим буде відмітити, що перш за все покриття для підлоги має бути відповідати перним критеріям. Купити якісний ламінат в Ужгороді можна в мережі магазинів HOLZ. Наведемо кілька порад, які допоможуть правильно вкласти ламінат аби уникнути скрипу.

  Підготовка основи

  Перш ніж починати вкладати ламінат, переконайтеся, що поверхня підлоги рівна, суха та чиста. Видаліть всі нерівності, бугри, старі покриття та бруд, оскільки це може призвести до появи скрипу.

  Використання підложки

  Підложка для ламінату допомагає зменшити тертя між ламінатом і підлогою, що може виникнути при ходьбі. Оберіть підложку з високоякісного матеріалу, який забезпечить хороше звукоізоляцію та амортизацію.

  Правильне кріплення

  Під час укладання ламінату слід дотримуватися рекомендацій виробника щодо способу кріплення. Використовуйте належні методи кріплення, такі як клей, замкова система або нагельники, щоб уникнути розхитування панелей під час ходьби. Окрім того, це покриття може розширюватися і звужуватися від змін температури та вологості. Залиште між стіною та ламінатом простір шириною близько 8-10 мм, використовуючи спеціальні дистанційні підкладки.

  Якщо довжина ламінату менша за половину панелі, використовуйте новий шматок ламінату, а не обрізку. Великі обрізки можуть призвести до втрати стійкості та появи скрипу. Переконайтеся, що всі замки на ламінатних панелях правильно заблоковані і з'єднані між собою. Неналежне замикання може призвести до розхитування та появи скрипу.

  Правильне обрізання країв

  При обрізанні країв ламінату використовуйте точний і гострий інструмент. Неправильно обрізані краї можуть створити шар відділення, що може викликати скрип під час ходьби. Після вкладання кожного ряду ламінату перевірте, чи всі краї правильно закріплені. Якщо край ламінату не підтримується належним чином, це може призвести до появи скрипу. Переконайтеся, що всі краї рівні та підтримуються належним чином, і відремонтуйте будь-які несправності за допомогою додаткових кріплень або корекції укладання.

  Дотримуючись всіх цих порад і ретельно виконуючи процес укладання ламінату, ви зможете значно знизити ймовірність появи скрипу під час ходьби по вашій новій підлозі. Не забувайте, що уважність до деталей та правильне виконання кожного кроку є ключем до успішного результату.

   

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.