• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Як офіційний дилер Volvo робить покупку нового авто безпечною та вигідною

  Опубликовано: 2024-03-15 21:57:02

  Програми фінансування Volvo - фото 2

  У світі сучасних автомобілів, вибір ідеального супутника для подорожей міськими вулицями та мальовничими шосе стає справжнім викликом. Серед множини брендів, що пропонують найновіші технології та дизайн, Volvo виділяється своєю непохитною відданістю безпеці та екологічності.

  Безпека на першому місці

  Офіційний дилер Volvo пропонує широкий спектр моделей, оснащених передовими системами безпеки. Від автоматичного гальмування в екстрених ситуаціях до систем контролю "сліпих" зон і попередження про зміну смуги руху, кожен автомобіль Volvo розроблений з думкою про захист водіїв та пасажирів.

  Купівля автомобіля в кредит стає все більш популярною, дозволяючи клієнтам розподілити витрати на більш тривалий період. Volvo Winner Automotive пропонує привабливі умови фінансування та лізингу, зробивши придбання автомобіля Volvo в кредит не лише доступним, але й вигідним. Клієнти можуть скористатися конкурентоспроможними відсотковими ставками, гнучкими термінами кредитування та індивідуальним підходом до кожного випадку.

  Вибір нового авто — це не лише про технічні характеристики, але й про відчуття стилю та індивідуальності. Компанія пропонує розширені можливості персоналізації автомобіля, від вибору кольору кузова до інтер'єру та додаткового обладнання. Крім того, клієнти можуть розраховувати на високий рівень обслуговування після продажу, включаючи гарантійне обслуговування, програми технічного обслуговування та підтримку клієнтів.

  Гнучкість у фінансуванні

  Підкреслюючи свою відданість забезпеченню доступності автомобілів Volvo для широкого кола покупців, де пропонуються різноманітні фінансові інструменти. Це включає не тільки традиційні кредити, але й лізингові програми з можливістю викупу авто за зниженою вартістю наприкінці терміну лізингу. Такий підхід дозволяє клієнтам обрати найбільш зручний спосіб фінансування, відповідно до їхніх індивідуальних потреб та фінансового стану.

  Volvo Winner Automotive забезпечує не лише високу якість продажу, але й післяпродажне обслуговування. Воно включає регулярне технічне обслуговування, діагностику стану автомобіля, а також швидке розв'язання будь-яких проблем, що можуть виникнути в процесі експлуатації. Команда кваліфікованих сервісних інженерів готова надати професійну допомогу в будь-який час, забезпечуючи тим самим безперебійність роботи кожного автомобіля.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.