• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Сенат США затвердив виділення Україні $60 млрд: що передбачає пакет допомоги

  Опубликовано: 2024-02-14 09:00:35

  У верхній палаті Конгресу США проголосували за пакет допомоги, який передбачає нове фінансування для України у розмірі понад $60 млрд. Про це повідомив у своєму Twitter народний депутат Ярослав Железняк.

  "Остаточне голосування за пакет допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню у Сенаті. Вже є 60, з 50-ти необхідних. Для нас важливо щоб було більше, так як це тоді додатковий аргумент для Палати представників. Особливо в контексті скільки республіканців проголосує. Але в цілому вважайте, що вже де-факто Сенат схвалив пакет допомоги Україні. З чим всіх і вітаю", - написав він.

  Згодом народний депутат повідомив, що умови, що стосуються України, залишилися незмінними, і $60 млрд будуть розподілені таким чином:

  $19,85 млрд на озброєння і техніку США, що надається Україні з запасів Пентагону;
  $13,8 млрд для закупівлі озброєння та боєприпасів з оборонно-промислової бази США;
  $14,8 млрд на продовження навчання українських військових, обмін розвідданими та інші заходи підтримки;
  $7,85 млрд на пряму бюджетну підтримку України;
  $1,58 млрд на підтримку розвитку української економіки у пріоритетних секторах.

  "Дуже добре, що майже половина республіканців приєдналась до голосування. Це сильний аргумент далі. Далі Палата представників, потім підпис Президента і тільки після цього ця ініціатива стане законом", - додав Железняк. 

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.