• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Де купити металочерепицю в Києві?

  Опубликовано: 2024-01-26 15:46:26

  Для покрівлі даху власники житла все частіше обирають металочерепицю, яка приваблює естетичним виглядом та характеристиками. Вона виготовляється з тонкого листа сталі, імітує вигляд натуральної черепиці та має більше різновидів форм, а головне легко монтується Пропонуємо вигідно купити металочерепицю в Києві на сайті. Компанія «Азбука Покрівлі» співпрацює з виробниками та має широкий асортимент профілів з товщиною листів від 0,38 до 0,50 мм та різноманітною кольоровою гамою, що забезпечує створення покрівлі, яка гармоніюватиме з фасадом будинку.

  Особливості виготовлення металочерепиці

  Матеріал, що виробляється з холоднокатаної сталі, для отримання хвилеподібного рельєфу проганяють через профільовані ролики. Формування надає металочерепиці гідний вигляд, підвищує жорсткість, міцність, посилює здатність опиратися зовнішньому впливу. Шляхом холодного штампування на поверхні утворюють поперечну хвилю та надають металевому листу форму черепиці.

  Серед матеріалів, якими покривають житлові й офісні будівлі, металочерепиця має найменшу питому вагу, що знижує її собівартість, але не зменшує міцність та довговічність. Правила настилу покриття визначаються профілем, естетичні параметри якого залежать від конфігурації форми.

  Металочерепиця від виробника в Київ перевозиться великим вантажним транспортом, тільки потім ви можете забрати замовлення чи ми доставити до Вас на об’єкт. Рекомендуємо вибирати матеріали, які мають оцинкування від 140 г/м2, яка формує у покрівлі стійкість до біологічної та хімічної дії, забезпечує багаторічний захист.

  Полімерне покриття металочерепиці від виробника в Києві

  Листовий матеріал зі сталевого прокату не спалахує від вогню, протистоїть впливу зовнішніх факторів. Декоративний шар з поліестеру наноситься на поверхню метала, який попередньо був оброблений цинком та поґрунтованим, захищає жерсть від пошкодження корозією.

  Глянцева металочерепиця продається за невисокою ціною, має гладку й блискучу поверхню, виглядом нагадує профнастил.

  Глянцева металочерепиця, в Києві купити яку можна в компанії «Азбука Покрівлі». Виготовляється під замовлення, зі строком виконання 3–5 днів, добре поєднується з архітектурою будинку, обшитого металосайдингом.

  Матове покриття, яка виготовляється за тією ж технологією, що й глянець, візуально схоже з природним матеріалом. Металочерепиця з бархатистою текстурою, що додає витонченості цегляним будинкам:

  • не тьмяніє упродовж 30 років;
  • приваблює грою відтінків;
  • не збирає на поверхні ні пил, ні бруд;
  • проявляє стійкість до атмосферного впливу.

  Металочерепиця матова з товщиною захисного шару цинка 225 г/м2, прокатується з металів, які виробляються у Південній Кореї, Бельгії, Польщі, Бельгії. Трохи поступається якістю покрівельний матеріал зі Словаччини де, вміст цинкування становить до 140 грамів. Скільки коштує металочерепиця в Києві, залежить від виробника металу, форми прокату товщини листа та вмісту цинку.

  Ціни на металочерепиці в Києві від АКМ, варіанти оплати

  Продукція, що надходить до компанії від виробників, має сертифікати, що підтверджують її бездоганну якість та безпечність. На металочерепицю, що продається за ціною від 228 грн/м2, надається гарантія. Товар оплачується будь-яким способом, зручним для замовника, доставляється за вказаною адресою.

  Дах з металочерепиці в Києві, придбаній у компанії «Азбука Покрівельних Матеріалів», витримує механічне навантаження, дію зовнішніх факторів, надає будівлі завершеного й благородного вигляду.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.