• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Фінляндія направляє 100 млн євро в оборонну допомогу Україні

  Опубликовано: 2023-11-20 09:00:41

  Фінляндія взяла на себе зобов'язання направити новий пакет оборонної допомоги для України на суму 100 млн євро, підтверджено міністерством оборони країни. Це ще один крок Фінляндії у підтримці України в умовах сучасних геополітичних викликів.

  Міністр оборони Фінляндії, Антті Хакканен, наголосив, що це рішення не лише сприятиме безпеці України, а й внесе свій вклад у загальну безпеку в Європі та Фінляндії протягом цього десятиліття.

  Цей пакет стане двадцятим відправленим Фінляндією постачанням військової техніки для України. Зазначається, що вартість заміни оборонної техніки, що міститься в цьому пакеті, становитиме приблизно 100 млн євро.

  "Фінляндія залишається стійкою в підтримці українського народу разом із нашими союзниками", - додав Хакканен.

  За його словами, загальна вартість 20 пакетів оборонної техніки, відправлених Фінляндією в Україну, складає 1,5 мільярда євро. При прийнятті рішення про цю допомогу були враховані як потреби України, так і наявні ресурси Сил оборони Фінляндії.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.