• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Як обрати шини в залежності від клімату регіону?

  Опубликовано: 2023-11-06 16:10:15

   

  -ROAITe6qVsF5X1yCkHKgtKRLrjFTxzUhJmvV-O2OmyY3J4zQ_Uobb7pUR2ebXv-a4ErztwcmkqPQtJJ5wPP7Jz19Ai0k0qTfEsnBaDcpRYl7KsYRtLA4XKTy8sxIxgUVc9pkZAhDO7DkGSJXnjxWw

  У зимовий період правильний вибір зимової гуми для автомобіля, зазначають спеціалісти https://ascania-shina.com/ua, визначає безпеку та комфортність водіння на снігових та крижаних дорогах. За даними Державтоінспекції, більшість ДТП взимку стаються через неналежно вибрану гуму, що підкреслює значущість правильного вибору шин. Оптимальний протектор та відповідність гуми місцевим зимовим умовам є критичними факторами при виборі.

  Для регіонів зі змінливими зимовими умовами важливо обирати універсальну зимову гуму, яка забезпечить надійне зчеплення як на снігу, так і на мокрому асфальті. 

  У регіонах з помірним кліматом, де сніг та ожеледь відсутні або виникають не часто, рекомендується обирати зимову гуму з менш агресивним протектором, що забезпечить комфортне та безпечне водіння на мокрих дорогах. Вибір зимової гуми з відповідним індексом швидкості є ключовим кроком для забезпечення стійкості та ефективності гальмування на мокрому покритті.

  Враховуючи особливості клімату та дорожніх умов регіону, правильний вибір зимової гуми є невід'ємною частиною забезпечення безпеки та комфорту під час водіння в умовах зимових перешкод. Звернення до кваліфікованих експертів та врахування вищезгаданих рекомендацій допоможуть підібрати ідеальну зимову гуму, яка відповідає специфіці вашого регіону та забезпечить оптимальні умови для безпечного водіння.

  9FwHTf7zDItT9Of9myXlILlBfJ61JXN793k1DZfVwNArwNWOxu26AjtJupK5rKwpjmnW8xAeWsXwz4JKRuYaNmhEgPgh8bSPqBf4H2t4Jow0jiN9KFlfkRzZOJ4p7L0xjarq_Dd-b14h7KYHueG61w

  Важливість правильного зберігання й підбору гуми

  Вірне зберігання шин є ключовим фактором для збереження їх експлуатаційних характеристик та продовження терміну служби. Неправильне зберігання шин може призвести до втрати форми та властивостей, що негативно вплине на безпеку та комфорт водіння. Для вірного зберігання коліс важливо дотримуватися рекомендацій експертів та використовувати спеціальні умови зберігання, які забезпечать оптимальні умови для збереження їх експлуатаційних характеристик.

  Покришки без дисків слід зберігати вертикально, а гуму на дисках у стопках. Сама шина не повинна зазнавати негативного впливу вологи й прямих променів сонця, а оптимальна температура для неї становить 15 градусів Цельсія.

  RcCB55C491mmFpYBKrVzRAQFmPDSff8MR-ry7o1f2fQD5MjqlIMqzzkSFqqmqG2vXuW_OUPyzqNvjSmOO6IchYep61G5AEQBc8TLTlgw4I8IFKq262xJkMzZGVyoTEOySv7fbJcRjIMoqJpIr9IQcg

  При виборі коліс для різних типів автомобілів важливо враховувати їх розмір, характеристики та специфіку дорожньо-експлуатаційних умов. Правильно підібрані шини забезпечать оптимальну стійкість, маневреність та безпеку водіння в умовах різноманітних дорожніх покриттів. Обираючи шини для свого автомобіля, варто звернути увагу на індивідуальні особливості транспортного засобу та його специфіку використання. Зазвичай на люку бензобака є наліпка з рекомендованими параметрами гуми.

  Дотримуючись вищезгаданих рекомендацій та використовуючи відповідальний підхід до догляду за шинами, ви зможете забезпечити надійність та стійкість свого автомобіля на дорозі, а також продовжити термін експлуатації шин на високому рівні!

   

   
  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.