• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Дезінфекція води в басейнах: забезпечення безпеки та чистоти

  Опубликовано: 2023-07-31 17:55:15

  Басейни - це чудове місце для відпочинку і релаксації, особливо в спекотний час року. Однак без належного контролю та дезінфекції вода в басейнах може стати джерелом поширення бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів, що становлять ризик для здоров'я. Дезінфекція води, про яку бiльше можна дiзнатися за посиланням aquaanalytic.com.ua, - важливий етап обслуговування басейнів, який забезпечує безпеку та чистоту води для відвідувачів.

  Навiщо потрібна дезінфекція води в басейнах?

  Дезінфекція води в басейнах виконує кілька ключових функцій:

  1. Знищення бактерій і вірусів

  В басейнах, де багато людей перебувають у контакті з водою, існує високий ризик передачі інфекцій. Дезінфекційні засоби дозволяють знищити або знизити концентрацію патогенних мікроорганізмів, що зменшує ризик захворювань.

  2. Попередження росту водоростей та грибків

  Вода в басейнах створює благоприємне середовище для росту водоростей та грибків. Дезінфекція води допомагає підтримувати чистоту води та запобігати появі небажаних нальотів і покриттів на стінах та дні басейну.

  3. Знищення запахів та мутності

  Дезінфекційні засоби допомагають усунути неприємні запахи та зберігають прозорість води, що робить перебування в басейні більш приємним та комфортним.

  4. Підтримання якості води

  Чиста та дезінфікована вода сприяє підтриманню високої якості басейну, привертаючи більше відвідувачів та забезпечуючи їх безпеку.

  Як здійснюється дезінфекція води в басейнах?

  Існує кілька методів дезінфекції води, які застосовуються в басейнах:

  • Хлорування

  Хлор є одним з найпоширеніших дезінфікуючих засобів для басейнів. Хлор знищує бактерії і віруси та залишається активним у воді на тривалий час, забезпечуючи постійний захист.

  • Бромування

  Бром є альтернативою хлору та також ефективний у дезінфекції води. Він особливо підходить для використання в басейнах з високою температурою води.

  • Озонування

  Озон - це потужний окисник, який знищує мікроорганізми в воді і швидко розкладається без залишку.

  • Ультрафіолетове опромінення

  Ультрафіолетові лампи використовуються для знищення бактерій і вірусів у воді без застосування хімічних речовин.

  Регулярна та правильна дезінфекція води в басейнах відіграє ключову роль у підтриманні безпеки, чистоти та якості води. Власники басейнів та персонал повинні ретельно виконувати дезінфекційні процедури згідно з встановленими стандартами та рекомендаціями, щоб забезпечити приємне та безпечне перебування в басейні для всіх відвідувачів.

  Розглянемо бiльш детально ультрафіолетову (УФ) технологію знезараження.

  Ультрафіолетова (УФ) технологія може бути використана як доповнення до хлору для дезінфекції басейнів і набуває популярності з кількох причин:

  • Вона допомагає пригнічувати стійкі до хлору патогени, наприклад криптоспоридії, зменшуючи ризик впливу на людину, що користується басейном.

  • УФ-технологія допомагає знищити побічні продукти дезінфекції хлором, такі як хлораміни, які відповідальні за неприємний запах у басейні, забезпечуючи чисту та свіжу атмосферу навколо басейну.

  • УФ-дезінфекція дозволяє зменшити використання засобів, до складу яких входить жорстка хiмiя для дезінфекції води, що забезпечує менший вплив на навколишнє середовище та зменшує ризик для здоров'я купальників.

  • Використання цiєї технології допомагає покращити якість повітря в чаші басейну, що сприяє комфортному і здоровому перебуванню для посетителів.

  • Використання УФ-дезінфекції дозволяє уникнути необхідності шокової обробки води, що знижує корозію поверхонь і обладнання басейну та знижує загрозу простою басейну.

  Усі ці фактори роблять УФ-технологію привабливим варіантом для басейнів, оскільки вона допомагає забезпечити чисту, безпечну та приємну атмосферу для всіх відвідувачів.

  Evoqua - найкрще рішення для дезінфекції вашого басейну

  Компанія ТОВ “АКВААНАЛІТИК” м. Харків – уповноважений імпортер і дистриб’ютор Evoqua Water Technologies (США) в Україні спеціалізується на найкращих технологіях для професійних басейнів та розважальних водних об'єктів. Асортимент продуктів включає рішення від провiдних брендів, що дозволяє досягати і перевершувати поставлені цілі щодо якості води, зниження негативного впливу на оточуюче середовище.

  Продукція компанiї AQUAANALYTIC спрямована на надавання безпечного середовища для всіх користувачів. Завдяки застосуванню передових технологій у фільтрації та дезінфекції води, вона забезпечує ефективний контроль над якістю води в басейні, що є ключовим чинником для забезпечення здоров'я та безпеки відвідувачів.

  Безпека, якість і довіра - основні пріоритети технолоiї Evoqua. Спецiалiсти компанiї AQUAANALYTIC допомагають своїм клієнтам створювати оптимальні умови для користування басейном, забезпечуючи високий рівень дезінфекції та очищення води. Iнноваційні рішення дозволяють досягати економічної ефективності, а також мінімізувати вплив на довкілля.

  Обирайте Evoqua для вашого басейну і отримайте надійні технології, які гарантовано забезпечать вам чисту, безпечну та здорову воду у вашому басейні. Компанія ТОВ “АКВААНАЛІТИК” працює для вашого комфорту та задоволення!

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.