• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Стало відомо, в якому місті може пройти Євробачення 2023

  Опубликовано: 2022-08-15 09:45:02

  Євробачення 2023 буде проведено в одному з міст Великої Британії. Мовник BBC оголосив шортлист локації, відібравши сім із 17-ти британських міст.

  Про це йдеться у заяві національного мовника Великої Британії від 12 серпня.

  Змагатися будуть сім великих міст:
  Бірмінгем,
  Глазго,
  Лідс,
  Ліверпуль,
  Манчестер,
  Ньюкасл,
  Шеффілд.

  Ці міста проходять до наступного етапу відбору міста-господаря 67-го конкурсу Євробачення.

  За якими критеріями відбувається відбір
  Наявність відповідного приміщення та достатнього простору для виконання вимог пісенного конкурсу.
  Зобов’язання, які може взяти місто чи регіон щодо проведення заходу, включно з фінансовим внеском.
  "Культурна пропозиція", яка включає місцеву та регіональну діяльність, а також демонстрацію української культури та музики.
  Узгодження зі стратегічними пріоритетами BBC, як громадського мовника, такими як забезпечення цінності для всіх аудиторій і підтримка економіки Британії.

  Що відомо про участь України в конкурсі
  Зазначимо, що попри те, що Євробачення буде не в Україні, наш колорит там обов'язково буде. Адже представники "UA: Суспільне" співпрацюватимуть із BBC для розробки українських елементів шоу.

  Крім того Україна автоматично потрапить до Гранд-фіналу разом із "великою п'ятіркою" (до якої входить Велика Британія, Франція, Німеччина, Італія, Іспанія).

  "Маємо намір провести справді унікальний пісенний конкурс, який відзначить дивовижність України та покаже британську музику і творчість у всьому їхньому розмаїтті", - зазначила Кейт Філіпс, директорка несценарного контенту BBC.

  Нагадаємо, що 25 липня було остаточно ухвалено рішення про те, що проведення Євробачення 2023 буде не в Україні, а в Британії.

  Саме британський музикант Сем Райдер з піснею Space Man посів друге місце в конкурсі. Перше місце зайняли KALUSH Orchestra з піснею "Стефанія".

  СВІТЛАНА МАЩЕНКО

  Інф. rbc.ua

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.