• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Медики назвали лікарські препарати, які категорично не можна поєднувати
  Опубликовано: 2022-08-06 14:08:39

  Ліки – це не коктейль, їх потрібно приймати так, як написано в інструкції.

  Багато людей, займаючись самолікуванням і прагнучи швидше позбутися від захворювання, приймають медикаменти абсолютно несумісні один з одним. Таким чином вони ще більше посилюють своє й так не добре становище, інформує Ukr.Media.

  Фахівці попереджають, що в жодному разі не можна поєднувати сироп від кашлю і ліки проти алергії, адже їх склад схожий. Ці препарати містять в собі однакові речовини, які діють як снодійне.

  Їх спільне застосування може викликати ефект надмірної сонливості, коли людина просто не в змозі ні працювати, ні сідати за кермо автомобіля. Подібна комбінація неприпустима навіть перед сном, адже вранці людині буде важко встати та зосередитися.

  Також небажаною «сумішшю» медики називають антидепресанти та знеболюючі. За їх словами, застосування подібних препаратів одночасно небезпечне. За словами медиків, разом ці препарати можуть викликати кровотечу в шлунку.

  Крім того, обидва препарати впливають на рівень серотоніну, і серед їхніх побічних ефектів є: тривога, прискорене серцебиття і підвищення температури.

  Ще однією небезпечною комбінацією фахівці називають ліки проти тромбів і аспірин. Препарати проти тромбів називаються антикоагулянти, вони застосовуються для зниження згортання крові. І призначення їх — зменшити кількість тромбів.

  Аспірин же використовують для усунення болю, але він також розріджує кров. Разом ця «парочка» може викликати внутрішню кровотечу.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  04 авг, 12:30

  01 авг, 14:00

  27 июл, 17:30

  27 июл, 09:30

  25 июл, 09:15

  22 июл, 10:00

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.