• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Зеленський шукає прямих переговорів з лідером Китаю, щоб зупинити вторгнення Росії: SCMP
  Опубликовано: 2022-08-04 12:30:32

  Україна шукає можливість поговорити безпосередньо з лідером КНР про війну з Росією, що триває, тому що Китай може вплинути на Кремль. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю South China Morning Post.

  Український лідер закликав Китай використати свій політичний та економічний вплив на Росію, щоб зупинити бойові дії.

  "Це дуже сильна держава. Це потужна економіка… Тож може політично, економічно впливати на Росію. Китай – постійний член Ради Безпеки ООН", – сказав Зеленський.

  Президент заявив, що вважає за потрібне поговорити з лідером КНР.

  "Я хотів би поговорити безпосередньо. У мене була одна розмова з Сі Цзіньпіном рік тому, – сказав він. – З моменту початку великомасштабної агресії 24 лютого ми офіційно просили про розмову, але у нас не було розмов з Китаєм, хоча я вважаю, що це було б корисно".

  Зеленський сказав, що він розуміє, що Китай хоче зберегти "збалансоване" ставлення до війни, але важливо зазначити, що конфлікт викликаний неспровокованим вторгненням Росії на суверенну територію України.

  "Росіяни – загарбники... це війна на нашій території, вони вторглися. Китай як велика і потужна країна може прийти і поставити Російську Федерацію на місце, – сказав президент. – Звичайно, мені дуже хотілося б, щоб Китай переглянув своє ставлення до Російської Федерації".

  Зеленський дав зрозуміти, що, на його думку, Китай має економічні важелі тиску на Путіна з метою припинення війни.

  "Я впевнений, що без китайського ринку Росія відчувала б себе у повній економічній ізоляції, – сказав він. – Це те, що може зробити Китай – обмежити торгівлю з Росією до закінчення війни".

  Наталия Медведева

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.