• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Про що свідчить підвищена пітливість вночі
  Опубликовано: 2022-07-04 08:48:30

  Якщо підвищена пітливість ночами відбувається без видимих причин, варто звернути на неї увагу, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net

  Якщо підвищена пітливість ночами відбувається регулярно без видимих причин, варто звернути на неї увагу. Іноді це може бути симптомом захворювань, але в більшості випадків свідчить про неправильний підбір постільної білизни й високу температуру в кімнаті, інформує Ukr.Media.

  В першу чергу перевірте температуру і вологість у вашій квартирі. Постільну білизну замініть на бавовняну і підберіть спеціальні постільні приналежності. Якщо це не допомогло, симптом може стосуватися захворювань.

  ГРВІ та віруси

  Дуже часто з’являється підвищена пітливість через перепади температури тіла. Вона може як підвищуватися, так і знижуватися. Наприклад, це може бути гарячка при грипі, туберкульозі та інших вірусних захворюваннях. Якщо разом з пітливістю у вас з’явилися симптоми застуди, не варто пускати вірус на самоплив.

  Проблеми з гормонами

  Як у жінок, так і у чоловіків, пітливість виникає при гормональних перебудовах. Це може бути при вагітності, менопаузі або просто проблеми з гормонами. У чоловіків цей симптом виникає в результаті андропаузи — зниження тестостерону в літньому віці.

  Гіпертонія

  У гіпертоніків часто спостерігаються перепади внутрішньочерепного тиску. Саме вони можуть стати причиною підвищеної пітливості. Вдень людина активна, і тиск підвищується, а вночі вона розслабляється, відповідно знижується тиск.

  Хронічний стрес

  Під час стресу виробляються відповідні гормони: адреналін і кортизол. Через малорухливий спосіб життя вони продовжують циркулювати в організмі до самого вечора і тримають його в бойовій готовності. Так з’являється підвищена пітливість ночами. Саме тому, якщо ви постійно відчуваєте хвилювання і тривогу, потрібно займатися спортом.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.