• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • МЗС закликало країни Каспійського моря не дати Росії втягнути регіон у війну
  Опубликовано: 2022-07-01 17:30:43

  МЗС України закликало країни-учасниці конвенції про правовий статус Каспійського моря спонукати Росію припинити використання акваторії Каспійського моря для ракетних ударів по території України. Про це йдеться у заяві МЗС.

  29 червня у Туркменістані відбувся шостий Каспійський саміт за участю глав Азербайджану, Ірану, Казахстану, Туркменістану та РФ.

  Україна закликала їх докласти максимальних зусиль, щоб змусити РФ дотримуватися своїх міжнародно-правових зобов'язань, зокрема конвенції про правовий статус Каспійського моря.

  У МЗС нагадали, що конвенція передбачає "використання Каспійського моря в мирних цілях, перетворення його на зону миру, добросусідства та співпраці, вирішення всіх питань, пов'язаних із Каспійським морем мирними засобами".

  В українському зовнішньополітичному відомстві зазначили, що ракетні удари, які Росія завдає по об'єктах цивільної інфраструктури українських міст із регіону Каспію, грубо порушують положення конвенції.

  "Закликаємо країни-учасниці конвенції спонукати Росію припинити використання акваторії Каспійського моря для продовження збройної агресії проти України, а також унеможливити подальшу мілітаризацію регіону та залучення його до збройного конфлікту", – йдеться у заяві.

  Вадим Ребрина

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  11 авг, 10:30

  04 авг, 12:30

  01 авг, 14:00

  27 июл, 17:30

  27 июл, 09:30

  25 июл, 09:15

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.