• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Джонсон порадив Путіну припинити війну і сказав, як саме це можна зробити
  Опубликовано: 2022-07-01 16:00:37

  Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вважає, що російському диктатору Володимиру Путіну варто припинити війну з Україною. Про це він сказав в інтерв'ю британському радіо LBC в четвер, 30 червня.

  За словами Джонсона, Путін має достатній рейтинг в Росії, щоб закінчити війну і не позбутися при цьому влади.

  "Насправді російський президент має дуже велику підтримку суспільства в Росії. У нього є достатній запас для маневру, щоб сказати: "Слухайте, я зайшов, тому що мав добитися певних речей", – і заявити, що, на його думку, вони були досягнуті, – "Але в інтересах миру, в інтересах усього світу настав час завершити військово-технічну операцію, відійти та шукати новий порядок", – сказав прем'єр-міністр Великої Британії.

  "Я думаю, йому варто було б вчинити саме так", – сказав Джонсон.

  Він також порадив не звертати увагу на брязкання зброєю з боку Росії, зокрема ядерною.

  "По суті Путін намагається переосмислити ситуацію, представивши її як Росія проти НАТО, як протистояння такого штибу. Але це не так. Мова йде про напад на абсолютно невинну країну з використанням конвенційної зброї: артилерії, бомбардуваннями та літаками, снарядами тощо. І мова йде про право українців на самозахист – ось про що", – заявив Джонсон.

  Андрей Водяный

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  11 авг, 10:30

  04 авг, 12:30

  01 авг, 14:00

  27 июл, 17:30

  27 июл, 09:30

  25 июл, 09:15

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.