• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Кінець епохи: припинив роботу браузер Internet Explorer
  Опубликовано: 2022-06-17 10:00:02

  Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його "застарілим".

  Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення в блозі Microsoft.

  "Після 25 з гаком років допомоги людям у використанні Інтернету Internet Explorer (IE) офіційно застарів і більше не підтримується з сьогоднішнього дня", - йдеться в повідомленні.

  Запущений у 1995 році, Internet Explorer став домінуючим браузером протягом більше десяти років, оскільки він був пов'язаний з операційною системою Microsoft Windows, попередньо встановленою на мільярдах комп'ютерів.

  Браузер, однак, почав програвати Google Chrome наприкінці 2000-х років і став предметом незліченних інтернет-мемів через свою повільність у порівнянні з конкурентами.

  Щоб краще конкурувати, в 2015 році Microsoft запустила браузер Edge, який працює на тій же технології, що і браузер Google.

  За даними аналітичної компанії Statcounter, в 2021 році частка Chrome на світовому ринку браузерів становила 65%, за нею слідував Safari від Apple Inc (AAPL.O) з часткою 18%. Частка Microsoft Edge становила 3%, в той час як частка Internet Explorer на ринку, на якому він колись домінував, мізерно мала.

  Виробник програмного забезпечення для Windows заявив, що майбутнє Internet Explorer в Windows 10 пов'язане з більш швидким і безпечним Microsoft Edge.

  Браузер був у центрі антимонопольної справи проти Microsoft більше двох десятиліть тому, коли американський суддя вирішив, що гігант програмного забезпечення порушив закон, об'єднавши Internet Explorer і операційну систему Windows.

  Найбільш серйозні порушення закону були підтримані в апеляції, але компанія продовжувала пов'язувати свою операційну систему і браузер.

  ОЛЕКСАНДР БІЛОУС

  Інф. rbc.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  11 авг, 10:30

  04 авг, 12:30

  01 авг, 14:00

  27 июл, 17:30

  27 июл, 09:30

  25 июл, 09:15

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.