• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Найкращі пози для сну при болях у попереку
  Опубликовано: 2022-05-28 06:34:26

  Певні пози справді можуть помогти позбутися дискомфорту під час сну.

  За словами медиків, при болях у попереку певні пози можуть допомогти позбутися відчутного дискомфорту за рахунок розслаблення м’язів. На думку лікарів-остеопатів, однією з кращих поз для сну у таких випадках є положення тіла на боці з подушкою між колінами. Потрібно лягти на бік так, щоб між талією і матрацом не було проміжків, при необхідності можна підкласти під тіло додаткову подушку. Така позиція оптимально підтримує стегна, таз і хребет, інформує Ukr.Media.

  Також серед кращих поз для сну при болях у попереку експерти виділяють відпочинок на боці в позі ембріона. Вони рекомендують спочатку лягти на спину, потім обережно повернутися на бік, притиснути коліна до грудей і скрутити тулуб. У такому положенні слід періодично перевертатися на інший бік.

  Скручування тулуба відкриває простір між хребцями, що, у свою чергу, знижує механічне здавлення і біль.

  Ще одна хороша поза для сну — на животі з підкладеною під нього подушкою. Лікарі зазначають: така позиція ефективна при дегенеративних захворюваннях міжхребцевого диска та перенапруженні м’язів спини. Пам’ятайте, що в такій позі не обов’язково мати подушку під головою — якщо некомфортно, її краще прибрати.

  Також при проблемах із хворим попереком можна спати на спині з подушкою під колінами, яка сприяє утворенню правильної кривої в нижній частині спини. Завдяки цьому зменшується напруга, вирівнюється хребет. Для додаткової підтримки можна помістити під поперек маленький згорнутий рушник або валик.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.