• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Для чого треба мити руки: коли саме це потрібно робити
  Опубликовано: 2022-05-18 20:28:13

  Швидка гігієнічна процедура, яка може вберегти від багатьох небезпек.

  Гігієна рук — це першочерговий захід, який довів свою ефективність у запобіганні ІСМП і поширенні антимікробної резистентності. Як правильно мити руки і коли це варто робити — читайте нижче, інформує Ukr.Media.

  Такий простий і доступний спосіб, як миття рук, здатний захистити організм від шкідливих бактерій та інфекцій, а, отже, врятувати життя.

  Миття рук

  Ця проста гігієнічна процедура є найпотужнішою профілактикою цілого ряду небезпечних захворювань і в дорослих, і в дітей. Вчені довели, що на чистих руках мікроби гинуть протягом 10-ти хвилин. А ось на брудних — виживають 95% їх кількості, та ще й розмножуються.

  Експерт програми «Ранок з Україною», сімейний лікар Віта Олещенко, розповіла, скільки разів на день потрібно мити руки і чому ліва рука завжди брудніша за праву.

  Згідно з даними дослідження, проведеного в США, чоловіки вдвічі частіше пропускають миття рук, ніж жінки. Крім того, половина представників сильної частини людства взагалі не використовує мило. Хоча лікарі запевняють, мити руки з милом треба не менше 10 разів на день.

  Коли потрібно мити руки

  До приготування їжі, під час приймання їжі і після. До туалету і після. Більше того, руки потрібно мити як і до винесення сміття, так і після цього.

  А ще частіше люди миють руки в першій половині дня, а ось ввечері і перед сном — рідше. Лікарі пояснюють це елементарною лінню. Кажуть, саме через лінь люди частіше користуються санітайзером, ніж милом. А потім скаржаться на суху шкіру рук.

  Якщо у вас немає можливості мити руки, і ви весь час користуєтеся санітайзером — обов’язково потрібно користуватися кремами, які будуть пом’якшувати шкіру і захищати її.

  Крім того, вчені виявили, що на лівій і правій руках живуть абсолютно різні мікроби. Все це пов’язано з тим, що ними ми робимо різні речі. Наприклад, мусульмани взагалі праву руку називають чистою і роблять нею тільки «чисті речі»: їдять, п’ють і одягаються. А ось миються і роздягаються тільки лівою, тобто брудною рукою.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.