• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Як краще спати, щоб уникати болю у спині: корисні поради
  Опубликовано: 2022-01-24 15:48:15

  Спати потрібно у правильних позах.

  Як краще спати, щоб уникати болю у спині: корисні поради. Спати потрібно у правильних позах, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net

  Значення здорового сну важко переоцінити. Від того, наскільки ви відпочинете вночі, буде залежати й ваш наступний день. На гарний сон впливає безліч факторів, починаючи від часу, закінчуючи якістю подушки. Насправді не лише це є важливим, але й те, у якій саме позі ви спите. Прийшов час навчитися спати правильно, інформує Ukr.Media.

  Спіть на боці, поклавши ще одну подушку між колін

  Почнемо з нестандартного способу. Якщо вам незручно спати на спині, то переверніться на бік, а між колінами покладіть подушку. При цьому варто спробувати перебороти бажання спати на одній і тій самій стороні, у іншому разі можуть виникнути серйозні проблеми, включаючи м’язовий дисбаланс або навіть сколіоз. Звичайний сон на боці не приносить ніякої користі, головний виверт — це додаткова подушка, яка допоможе підтримувати таз і хребет у оптимальному положенні.

  Спіть на животі, поклавши подушку під живіт

  Гарна новина для любителів спати на животі — такий варіант теж може бути реабілітований. Вважається, що така поза викликає біль у спині, тому що посилюється навантаження на шию. Якщо вам по-справжньому зручно спати саме так, то не варто форсувати події і змушувати себе відпочивати інакше. Просто візьміть ще одну подушку і покладіть її під живіт, що допоможе частково зняти тиск зі спини. При цьому можна покласти подушку під голову, а можна відмовитися від цього. Якщо ви страждаєте на остеохондроз, то такий варіант є оптимальним, тому що допоможе зняти напругу між дисками хребта.

  Спіть на спині з подушкою під колінами

  Якщо ви відчуваєте розслаблення лише лежачи на спині, то продовжуйте у тому ж дусі, лише трохи змінивши звичну рутину. Подушка під колінами допоможе тримати хребет у нейтральному положенні і зберегти вигин у попереку, а для додаткової підтримки можна підкласти невеликий згорнутий рушник під поперек. У положенні лежачи на спині вагу тіла вдається рівномірно розподілити, тому тиск на хребет буде істотно знижений.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.