• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Як парфумерні аромати шкодять здоров’ю
  Опубликовано: 2022-01-24 15:13:59

  Шкідливий вплив ароматів на здоров’я.

  Мало хто з тих, хто користується духами, можуть знати про хімічні речовини, з яких вони виготовлені. Віддушки, що використовуються в милі, поверхневих спреях, засобах для миття тіла, освіжувачах повітря, побутових засобах для чищення, рідинах для прання і багатьох інших, теж містять хімікати, інформує Ukr.Media.

  Ароматичні хімікати

  Поширеними хімічними речовинами, присутніми у парфумерії, є:

  етанол;
  ацетальдегід;
  бензальдегід;
  бензилацетат;
  а-пінен;
  ацетон;
  етилацетат;
  хлорид метилену;
  диметилсульфат.
  Ці хімічні речовини можуть викликати:

  дратівливість;
  розсіяність;
  втому;
  біль у суглобах;
  здуття живота;
  астму;
  біль в горлі;
  роздратування очей;
  набрякання лімфатичних вузлів;
  запаморочення;
  кашель;
  свербіж шкіри;
  стрибки кров’яного тиску;
  біль у пазухах носа.
  Вплив на здоров’я

  Шкідливі наслідки для здоров’я, такі як мігрень, напади астми, труднощі з диханням, неврологічні проблеми, симптоми зі слизовою оболонкою та контактний дерматит, пов’язані з ароматизованими продуктами.

  Ацетальдегід є канцерогеном людини, він може проникати крізь плаценту до плоду. Метилбензол, що присутній у більшості парфумерних засобах, є нейротоксином і може призвести до втрати контролю над м’язами, пошкодження мозку, головного болю, проблем з пам’яттю та мовленням, слухом та зором.

  Аромати також впливають на психофізіологічну діяльність людини, спонтанну діяльність мозку та когнітивні функції. Вони модулюють активність мозкових хвиль і відповідають за різні стани мозку.

  Віддушки порушують нормальний гормональний баланс, що призводить до можливих емоційних проблем, включаючи занепокоєння, перепади настрою та депресію.

  Фталати або імітують або блокують природні гормони, присутні в організмі. Це також підвищує ризик розвитку раку, проблем з розвитком, діабету, ожиріння та метаболічного синдрому. Цей ендокринний руйнівник також сприяє безпліддю.

  Поради для життя без запаху

  Хімічні ароматизатори можуть завдавати шкоди, а для тих, у кого алергія можуть стати спусковим гачком для їх проблем. Якщо ви відчуваєте занепокоєння при впливі ароматів, деякі з наведених нижче речей можуть допомогти позбутися його:

  При покупці мила, миючих засобів, дитячих серветок або рідин для миття посуду зверніть увагу на продукти без запаху.
  Квіти з сильним ароматом впливають на людей, які страждають на астму. Уникайте їх посадки у вашому саду.
  Попросіть членів сім’ї або колег користуватися менш агресивними духами та дезодорантами.
  Ви також можете попросити свого роботодавця запровадити політику відсутності ароматів. Це може допомогти зменшити шкідливий вплив ароматів на людей.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.