• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Вчені виявили, яким чином гарячий чай шкодить здоров’ю людини
  Опубликовано: 2022-01-22 15:48:27

  Щоб уникнути раку стравоходу, краще не вживати гарячий чай.

  Вчені виявили, яким чином гарячий чай шкодить здоров’ю людини. Щоб уникнути раку стравоходу, краще не вживати гарячий чай, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net

  Любителі гарячого чаю піддають себе підвищеному ризику розвитку раку, інформує Ukr.Media.

  Взимку бажання з’їсти тарілку гарячого наваристого супу або випити чашку-другу гарячого чаю може бути непереборним. Але дослідники Американського онкологічного товариства настійно рекомендують утримуватися від споживання їжі і напоїв, що відрізняються високою температурою. За словами фахівців, така звичка асоціюється з розвитком раку стравоходу.

  Дослідниками були вивчені дані понад 50 000 осіб. Вчені виявили: у людей, які регулярно п’ють чай, температура якого вища за 60 градусів, ризик розвитку раку стравоходу на 90 відсотків вищий (порівняно з тими, хто байдужий до гарячого напою). Щоб піддатися такому ризику, достатньо випивати близько 700 мл на день, тобто близько двох великих чашок гарячого чаю.

  «Сонячний опік може посприяти раку шкіри, паління — раку легенів, а гаряча їжа і напої — раку стравоходу. Останні травмують ніжну слизову тканину травного органу, і з часом це може призвести до клітинних змін, утворення злоякісних клітин», — пояснюють експерти.

  Яку ж температуру повинен мати чай?

  Фахівці пояснюють: одразу після заварювання він зазвичай має температуру від 80 до 95 градусів. Якщо дати чаю охолонути на кілька градусів і випити лише одну чашку, навряд чи трапиться щось небезпечне. До того ж, такий напій навряд чи можна випити залпом. Але любителям чаю, які не обмежуються однією чашкою, вживають його у кількості, що більша за 500 мл за день, важливо стежити за тим, щоб температура напою не перевищувала 60 градусів, — такою є рекомендація вчених.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.