• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Майже 20% населення. Стало відомо, з якої країни найчастіше переїжджають до ЄС для роботи
  Опубликовано: 2022-01-21 16:30:29

  Громадяни Румунії та Хорватії найчастіше змінюють місце проживання всередині Євросоюзу з робочими цілями.

  Громадяни Румунії та Хорватії є найбільш мобільними громадянами ЄС. Це означає, що вони найчастіше переїжджають до інших країн Європейського союзу з робочих причин.

  За даними статистики ЄС, близько п'ятої частини або 18,6% румунів працездатного віку проживають в одній із держав ЄС, що робить їх країною з найвищою мобільністю в Європі, повідомляє SchengenVisaInfo.com.

  Повідомляється, що далі за частотою переїздів до інших країн Європи по роботі йдуть португальці (10,6%), а також болгари (10,3%).

  На долю Німеччини та Швеції припадає менше одного відсотка переїздів серед мешканців усіх країн ЄС; Це означає, що німці та шведи не так часто, як інші громадяни ЄС, вважають за краще переїжджати до інших держав Євросоюзу з роботи та з професійних причин, пояснюють у виданні.

  Загальна кількість мобільних громадян ЄС скоротилася до 3,3% приблизно на 0,9%. Це менше, ніж у 2010 році.

  Також стало відомо, що частота переїздів по роботі у віковій групі мешканців ЄС у віці 20-64 років збільшилась. 2,3 мільйона людей працездатного віку прибули з Румунії, більше одного мільйона з Італії та Польщі та 679 600 з Португалії.

  Загалом дані за останнє десятиліття показують, що румуни залишаються мобільною нацією в ЄС. Крім того, кількість мобільних громадян Хорватії збільшилась на 7,6%.

  Найменше між країнами ЄС для роботи стали переїжджати з Фінляндії.

  У загальній чисельності постійного населення мобільна кількість громадян Фінляндії знизилася з 2,2% до 1,5% у 2020 році, що є найбільш помітним зниженням у блоці з 27 країн.

  Крім того, ці показники були відносно низькими в інших країнах: від 0,8% у Німеччині до 2,8% в Італії, за винятком Португалії, де цей показник становив 10,6%. Крім того, в Італії, Іспанії та Франції загальна кількість громадян збільшилася на понад 50 000 осіб.

  Рівень зайнятості мобільних громадян ЄС у 2020 році становив 73,1% у порівнянні з середнім показником щодо ЄС у 72,4%.

  Нагадаємо, раніше в Європі назвали найгучніші міста.

  Також ми писали про найкращі країни для подорожей та віддаленої роботи.

  ЄВГЕНІЯ ТУГУШЕВА
   
  Инф. rbc.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.