• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • США співпрацювали з Україною під час підготовки санкцій проти проросійських політиків – Держдеп
  Опубликовано: 2022-01-21 14:15:18

  Під час підготовки санкцій проти чотирьох українців, які виконують вказівки ФСБ Росії, Сполучені Штати співпрацювали з урядом України. Про це йдеться у повідомленні Держдепартаменту США.

  Як зазначається, Росія роками використовувала гібридну тактику, включно з дезінформацією та інші кампанії впливу, аби дестабілізувати Україну.

  У Держдепі повідомили, що напередодні можливого подальшого вторгнення в Україну російські спецслужби вербують українських громадян, які обіймають ключові посади, щоб отримати доступ до конфіденційної інформації та створювати нестабільність в Україні.

  Щоб завадити цій підривній діяльності, США у тісній співпраці з урядом України працюють над виявленням, викриттям та покладанням відповідальності на агентів впливу ФСБ РФ.

  У Держдепі додали, що кампанії впливу Росії зосереджені не лише на Україні.

  Протягом понад десяти років Росія використовувала засоби дезінформації та філії розвідувальних служб у всьому світі для поширення хибних наративів на підтримку своїх стратегічних цілей.

  Як заявили у Держдепі, США продовжуватимуть робити кроки, зокрема в партнерстві з українським урядом, щоб виявляти, викривати і припиняти дестабілізаційні зусилля Росії в Україні.

  Сполучені Штати також продовжать викривати та протидіяти глобальній кампанії шкідливого впливу Росії в Україні та за її межами.

  Наталия Медведева

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.