• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою має бути удосконалене, − Денис Ястреб
  Опубликовано: 2021-10-22 08:59:31

  З набранням чинності Закону № 1601-IX щодо удосконалення правового регулювання страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою, почався відлік часу, впродовж якого необхідно привести у відповідність нормативно-правову базу.

  Національний банк України розробив проєкт Положення щодо провадження діяльності зі страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою. Впродовж двох місяців до його обговорення залучались експерти профільних об’єднань та окремих компаній.

  «Учасники Національної асоціації страховиків України мають високі показники та практичний досвід в агрострахуванні. Ми плідно співпрацювали з НБУ, й у фінальній редакції проєкту Положення було враховано низку пропозицій Асоціації. Нажаль, Національний банк лише частково врахував позицію НАСУ щодо широкого географічного розподілу ризиків, що можуть реалізуватись на території України  між іноземними перестраховиками, − зазначив Денис Ястреб, Генеральний директор НАСУ. – Наразі Положення встановлює чіткі та вичерпні вимоги до страховиків та визначає порядок допуску до діяльності зі страхування сільськогосподарської продукції.

  Документом також впроваджуються додаткові вимоги щодо здійснення такого страхування, а саме – перестрахування ризиків, формування страхових резервів, власного утримання страховика, а також обліку договорів страхування.

  Все це, у підсумку, має забезпечити підвищену надійність та якість послуг для сільськогосподарських виробників зі страхування з державною підтримкою».

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.