• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Військова місія ЄС може з'явитися в Україні цього року – Таран
  Опубликовано: 2021-10-13 14:45:46

  Військова місія Євросоюзу може з'явитися в Україні вже до кінця року. Про це заявив міністр оборони України Андрій Таран, передає пресслужба відомства.

  Коментуючи підсумки саміту Україна-ЄС, Таран повідомив, що оборонне відомство зараз веде активну роботу з розгортання в країні військової дорадчо-тренувальної місії Євросоюзу.

  "Робимо все необхідне, щоб уже до кінця поточного року військова дорадчо-тренувальна місія з площини напрацювання юридичної бази перейшла в стан практичної реалізації на користь як Україні, так і ЄС", – сказав Таран.

  Міністр оборони повідомив, що з боку ЄС планується залучення 30 постійних радників.

  За його словами, участь представників Євросоюзу дозволить створити в Україні багаторівневу систему військової освіти і ввести якісне дистанційне навчання.

  "Реалізація цього проєкту дозволить залучити кращі практики і допомогу в процесі реформування системи військової освіти ЗСУ, які властиві державам-членам Європейського Союзу", – сказав глава Міноборони.

  Сьогодні за підсумками 23-го саміту Україна і ЄС прийняли спільну заяву. В одному з її пунктів наголошено на важливості посилення співпраці в сфері політики, безпеки й оборони. Сторони очікують на участь України у військовій операції ЄС "Алтея" і наголосили на бажанні України брати участь у проєктах програми PESCO. Також у заяві йдеться про те, що ЄС вивчить можливості підтримки стійкості України, зокрема в сфері професійної військової освіти.

  Оксана Житнюк

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.