• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • ПАТ «Черкасиобленерго» у першому півріччі 2021 р. запровадило реалізацію інвестиційних проектів на суму 77,8 млн. грн.
  Опубликовано: 2021-08-02 15:04:01

  ПАТ «Черкасиобленерго» за 6 місяців 2021 р. запровадило реалізацію заходів інвестиційної програми на суму 77,8 млн. грн. Про це повідомила прес-служба компанії.
   
  ПАТ «Черкасиобленерго» за 6 місяців 2021 р. профінансувало заходів інвестиційної програми на 43,3 млн. грн., і розпочало реалізацію інвестиційних проектів ще на 34,5 млн. грн. Наразі вони перебувають в стадії проведення тендерних процедур. Обсяг реалізації інвестиційних проектів за перше півріччя в 2,6 рази перевищує показник за аналогічний період минулого року та складає 58,5% від запланованого на 2021річного об’єму інвестицій, -  констатується в повідомленні з посиланням на керівника компанії Олега Самчука.

  Ключовим напрямком інвестування стала модернізація та закупівля колісної техніки – на суму 28,2 млн. грн. За 6 місяців 2021 р., в рамках Інвестиційної програми, було придбано п'ять нових автопідіймачів. При цьому один автомобіль отримав колектив Уманських енергетичних мереж, а ще чотири спецавтомобілі та міні-екскаватор HIDROMEK HMK поповнили парк Черкаської міської філії, що дозволить більш оперативнообслуговувати міські енергомережі. Крім того, для відділу закупівель ПАТ «Черкасиобленерго» було придбано вантажопасажирське авто Renault Master.

  Серед інших ключових напрямків інвестування – будівництво, модернізація та реконструкція електромереж та обладнання - 4,6 млн. грн.; заходи зі зниження нетехнічних витрат електроенергії - 7,9 млн. грн.; модернізація та закупівлі колісної техніки - 28,2 млн. грн.

  Як повідомлялося раніше, ПАТ «Черкасиобленерго»  у 2021 р. планує збільшити фінансування модернізації мереж та обладнання у порівнянні з 2020 р. у 2,4 рази – до 132,86 млн. грн.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.