• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У світі нарахували мільйон біткоїн-майнерів
  Опубликовано: 2021-02-23 09:45:38

  Один мільйон біткоїн-майнерів наразі видобуває цю криптовалюту, з загальним виторгом 1,1 мільярда доларів США в січні. Про це пише ithome.com, передає УНН.

  "Наразі в усьому світі працює близько 1 мільйона біткоїн-майнерів", - пише видання.

  Деталі

  Дохід біткоїн-майнерів у січні цього року сягнув приблизно 1,1 мільярда доларів США, що на 62% більше в порівнянні з груднем 2020 року, свідчать дані CoinDesk.

  У січні витрати на обслуговування мережі становили 116 мільйонів доларів США, або понад 10% від загальної виручки. Станом на лютий майнери, як зазначається, можуть заробляти 6,25 біткоїнів за кожен новий видобутий блок, що приблизно дорівнює 343 750 доларам США.

  Доповнення

  У суботу, 20 лютого, ціна криптовалюти Bitcoin знову обновила історичний максимум, її вартість перевищила 57 тис. доларів за одиницю. Сьогодні ціна біткоїна перевищила 58 тис. доларів.

  Раніше агентство Reuters повідомило, що ринкова капіталізація, тобто вартість всіх біткоїнів в обороті, наблизилася до одного трильйона доларів США.

  За даними аналітиків, зростання криптовалюти було викликане частково ознаками зацікавленості в ній серед основних інвесторів і компаній, від Tesla Inc і Mastercard Inc до BNY Mellon.

  Контекст

  Відзначимо, що раніше експерти пояснили, що біткоїн досяг нового рекордного максимуму після того, як банк BNY Mellon анонсував початок використання криптовалюти, заявивши, що сформує новий підрозділ, який допоможе клієнтам зберігати, передавати і випускати цифрові активи.

  До цього компанія Tesla Ілона Маска інвестувала 1,5 мільярда доларів в криптовалюту.

  Керівництво Tesla пояснило свої дії оновленням інвестиційної політики, ухваленої в січні. Організація може інвестувати кошти в золото, цифрові активи та інші аналоги. Компанія стверджує, що диверсифікація коштів необхідна для більшої гнучкості і максимізації прибутку. Окрім цього, у майбутньому автовиробник планує приймати біткоїн як оплату за свою продукцію.

  Юлія Шрамко

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.