• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Міфи та реальність про псоріаз: думка професіоналів
  Опубликовано: 2021-01-11 11:45:56

  Міфи та реальність про псоріаз: думка професіоналів

  Чи ви чули, що псоріазом не можна заразитися, тому не треба боятися хворих? Чи правда, що хворі на псоріаз депресивні? Що ще треба знати про хворобу, щоб не вестися на неперевірені дані та твердження? Фахівці Центру дерматології при Lytvynenko Clinic зібрали для вас відомі міфи про псоріаз, щоб вам було легше розібратися.

  Псоріаз є інфекційним захворюванням

  Ні, тому що псоріаз не викликається вірусом, яким можна заразитися. Не існує однієї причини хвороби, але це точно не зовнішнє інфікування.

  Псоріаз виникає через погану гігієну

  Псоріаз – хронічне аутоімунне шкірне захворювання, а не хвороба тих, хто не хоче митися.

  Псоріаз не можна вилікувати, тому не намагайтеся

  Хоча і неможливо повністю вилікувати псоріаз, можливо досягти тривалої ремісії, коли висипи відсутні довгий проміжок часу. Обов’язково треба лікувати хворобу, до того ж існують методи, які допомагають контролювати захворювання.

  Навкруги лише обман

  Складно заперечувати, що на псоріазі багато хто намагається заробити. Не ведіться на спекулювання – не вірте ворожкам, не сподівайтеся на усілякі присипки та рекомендації сусідок. Після такого відчайдушні хворі не вірять навіть досвідченим лікарям, які дійсно здатні допомогти. Перше, що треба запам’ятати – лікування треба починати з візиту дерматолога. Не витрачайте дорогоцінний час та гроші на неперевірені методи, які тільки заведуть вас у глухий кут.

  Хворі на псоріаз – складні пацієнти

  Не дивлячись на те, що хворі на цю хворобу дійсно непрості, до них можна знайти підхід. Складність пов’язана з багаторічною боротьбою з захворюванням, а також у деяких випадках – з наявністю супутніх патологій, які ускладнюють перебіг псоріазу. Втомлені, депресивні та апатичні – це портрет багатьох пацієнтів, але справжні професіонали зможуть знайти підхід і до таких.

  Псоріаз виникає через уповільнене відновлення шкіри

  Це може вас здивувати, але все навпаки. Клітини шкіри (кератиноцити) оновлюються лише за чотири дні, а не за 28, як це буває у здорових людей. Як наслідок – клітини злипаються та скупчуються на поверхні шкіри, утворюються бляшки. Під таким нашаруванням нижній шар шкіри запалюється, опухає і кровоточить, тому що у ньому знаходяться кровоносні та лімфатичні судини.

  Ми розглянули популярні міфи про псоріаз. Спеціалісти LC Derma нагадують: раннє виявлення захворювання та своєчасне лікування підвищує шанси на досягнення тривалої ремісії на довгі роки.

  Центр дерматології при Lytvynenko Clinic (lc-derma.com.ua) – це місце, де панує експертність у лікуванні дерматологічних хвороб. Наші експерти – новатори у діагностиці та лікуванні таких хвороб як псоріаз, екзема, акне та ін. Трихологія, подологія, дерматологічна алергологія та естетика – комплексне вирішення усіх проблем зі шкірою. Керівник центру – провідний спеціаліст по дерматології та дерматоонкології України – Литвиненко Богдан Вікторович. Запрошуємо до нас!

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.