• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Металопрофіль – особливості матеріалу
  Опубликовано: 2020-09-19 22:58:49

  Щоб створити затишні умови у своєму домі, потрібно обов’язково правильно підібрати матеріали з якими ви будете будувати житло. Одним з найкращих варіантів для покриття даху – металопрофіль рівне, який дозволить забезпечити повний захист від неприйнятних погодних умов, забезпечить вас легкістю використання під час ремонту. Перед тим, як придбати цей матеріал, потрібно обов’язково ознайомитись з детальними характеристиками. На щастя зробити це буде не так вже й складно, враховуючи можливість скористатись послугами спеціалізованого інтернет-магазину.

  Метало профіль являє собою листову сталь, що пройшла гарячу оцинковку. Завдяки рельєфу, що був створений внаслідок прокатки чи штамповки, естетичність матеріалу дуже висока. Хвилі чи гофри металевого листа забезпечують жорсткість й опір до навантажень статичного й динамічного характеру.

  Не дивлячись на те, що товщина листа лише 0,4-1,5 міліметра, профільоване покрівля може з легкістю тримати велику товщу снігу протягом 30 діб й витримувати пересування людини середньої ваги. Щоб на поверхню матеріалу не відбувалось атмосферного впливу й підвищити строк використання матеріалу, на металопрофіль нанесено оболонку з різноманітних поєднань цинку. Але цього бар’єру недостатньо. Він може вивітритися впродовж п’яти років використання. Щоб стабілізувати й захистити оцинкування від вивітрювання, на цю оболонку накладають полімерну оболонку. Зовнішнє покриття відповідає за стійкість й захищає конструкцію від негативного впливу води й вітру.

  Ну й звичайно, слід взяти до уваги доступність матеріалу. Металопрофіль можна придбати за нормальною ціною, не маючи жодного сумніву в тому, що завдяки використанню цього матеріалу можна без будь яких проблем створити якісне покриття даху у своєму будинку. Щоб придбати матеріал, достатньо скористатись послугами спеціалізованого інтернет-магазину. Здійснити замовлення можна в будь який зручний момент. Для цього потрібно лише обрати найкращий варіант саме для вашого дому й заповнити невелику інформаційну форму заяви на придбання.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.