• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Експерти поліпшили прогнози для провідних світових економік
  Опубликовано: 2020-09-17 17:00:40

  У новому звіті Організація економічного співробітництва і розвитку оновила свій прогноз глобального обсягу виробництва у цьому році, зазначивши, що хоча зниження все ще є "безпрецедентним у новітній історії", з червня прогноз трохи покращився, передає УНН із посиланням на CNN.

  Так, згідно з прогнозами очікується, що світова економіка скоротиться на 4,5% у 2020 році, а потім зросте на 5% у 2021 році. Раніше ОЕСР заявляла, що, на її думку, світова економіка скоротиться на 6% у цьому році і зросте на 5,2% у наступному.

  Але агентство попередило, що основний показник приховує серйозні розбіжності глобальних економік. У той час як ОЕСР значно підвищила свої прогнози на 2020 рік для США і КНР і трохи поліпшила перспективи для Європи, організація знизила свої очікування щодо країн, що розвиваються, таких як Мексика, Аргентина, Індія, Південна Африка, Індонезія і Саудівська Аравія.

  КНР - єдина країна G-20, обсяг виробництва якої, згідно з прогнозами, зросте у 2020 році, при цьому, її економіка зросте на 1,8% у порівнянні зі скороченням на 3,8% у США і зниженням на 7,9% серед 19 країн, що використовують євро.

  Тим часом, за даними ОЕСР, у цьому році економіка ПАР може скоротитися на 11,5%. Економіка Мексики та Індії знаходиться на шляху до скорочення на 10,2%. Це гірше прогнозів для розвинених країн, за винятком економіки Італії, яка на тлі серйозного спалаху коронавірусу скоротиться на 10,5%.

  ОЕСР попередила, що її перспективи далеко не остаточні, і багато що залежить від динаміки зараження COVID-19 і постійної підтримки з боку політиків. Економісти додали, що відновлення світової економіки "у літні місяці дещо втратило імпульс" після початкового сплеску активності.

  Як повідомляв УНН, Національний банк України очікує зростання у 2021-2022 роках світової економіки, яке, однак, не компенсує втрати поточного року.

  Саша Картер

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.