• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У ПЕРШОМУ ПІВРІЧЧІ 2020 РОКУ ЧЕРКАСЬКИЙ «АЗОТ» ВИРОБИВ 809,6 ТИСЯЧ ТОНН АЗОТНИХ ДОБРИВ
  Опубликовано: 2020-07-27 15:23:34

  За 6 місяців 2020 року  Черкаський «АЗОТ», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, виробив 809,6 тис. тонн. азотних добрив.
   
  Зокрема, товарної аміачної селітри було вироблено 215,5 тис. тонн, карбаміду – 321,4 тис. тонн, КАС – 267 тис. тонн, аміачної води  – 5,7 тис. тонн, аміаку – 425,5 тыс. тонн, в тому числі товарного  аміаку – 42 тис. тонн.

  «На обсяг виробництва вплинули два базових чинники – прийнятна ціна на газ і прийняття МКМТ фактично лобістського рішення щодо безлімітного безконтрольного завезення іноземних азотних добрив в Україну. Другий фактор – домінуючий, він змусив нас почати скорочення персоналу. Уряд на практиці виявився абсолютно нездатним захищати свою промисловість та інтереси людей, які працюють на укранських хімічних заводах. Декларації Прем'єр-міністра про економічний націоналізм і захист своєї економіки залишилися тільки деклараціями. Через неприкритий лобізм Мінекономіки, МКМТ не змогли ввести квоти на імпортні добрива, тому всі українські хімзаводи, не лише «Черкаський «Азот», вимушені почати скорочення працівників. Наслідки нефахового і антиукраїнського рішення МКМТ не важко прорахувати: на території України більше зароблятимуть іноземні хімічні підприємства, попит на вітчизняну продукцію зменшуватиметься, виручка украниських заводів будте падати», – прокоментував Віталій Скляров, Голова Правління ПрАТ «АЗОТ».

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.