• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Україна звернулася до ЄС щодо взаємного визнання довірчих послуг
  Опубликовано: 2019-11-20 18:00:35

  Міністерство цифрової трансформації на засіданні Комітету Ради асоціації ЄС-Україна з питань конфігурації торгівлі подало запит щодо взаємного визнання довірчих послуг. Про це повідомляє УНН із посиланням на сторінку у Facebook міністерства цифрової трансформації України.

  "Запит щодо взаємного визнання довірчих послуг від Міністерства цифрової трансформації України подали на засіданні Комітету Ради асоціації ЄС-Україна з питань конфігурації торгівлі", - йдеться в повідомлені.

  За словами заступниці Міністра цифрової трансформації Людмили Рабчинської, електронні довірчі послуги та електронні ідентифікації — це основні потреби у сучасному світі та наріжний камінь цифрового ринку. Електронні підписи усувають бар'єри для торгівлі та надання послуг.

  "В Україні є розгалужена мережа електронних підписів, близько 8 млн користувачів. Транскордонне використання онлайн-сервісів через захищені електронні довірчі сервіси та eID сприятиме цілісному інтегрованому цифровому ринку. Тому Україна хотіла б зробити свій внесок у розвиток цифрового ринку та усунути фізичні бар'єри для торгівлі, використовуючи можливість, передбачену статтею 14 Регламенту eIDAS", - зазначила Рабчинська.

  За її словами, електронні довірчі послуги та електронні ідентифікації — це важливий інструмент для України в розвитку внутрішнього цифрового ринку. Електронні підписи усувають бар'єри для торгівлі та надання послуг.

  "Як для ЄС, так і для українського бізнесу взаємне визнання довірчих послуг відкриває можливість міжнародні транзакції зі свого планшету чи смартфона без зайвих витрат", - йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, Кабінет міністрів затвердив постанову щодо діяльності Міністерства цифрової трансформації, яка також регламентує його повноваження та сфери компетенції.

  Антоніна Карташева

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.