• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Названі лауреати національної премії «Людина року -2018»
  Опубликовано: 2019-01-16 14:09:51

  У лауреатському переліку 23-ї загальнонаціональної програми «Людина року» представлені десятки претендентів з 17 регіонів України. Номінантами премії традиційно стають люди, котрі зробили значущий внесок в розвиток держави, застосовують інноваційні підходи, генерують нові ідеї. Девіз 23-ї церемонії  – «Потенціал нових досягнень». Про це йшлося на прес-конференції організаторів програми в «Укрінформі».

  Як розповів голова Вищої академічної ради премії, президент УСПП Анатолій Кінах, при відборі кандидатів експерти зважали на те, щоб їх діяльність була справді інноваційною, такою, що відповідає пріоритетам розвитку держави.

  «Важливо, щоб в період долання державою безпрецедентних викликів –захисту територіальної цілісності, кризових явищ в економіці тощо, ми могли доводити суспільству та й всьому світові, що в нас достатньо талановитих людей, інноваційних ідей, щоб рухатись вперед та вийти на пряму сталого розвитку», – підкреслив Анатолій Кінах.

  Він підкреслив: якщо мова йде про діяльність бізнесу, то головним чинником для відзначення кращих є соціальна відповідальність компаній та їх власників. Для місцевих посадовців в окремій номінації визначальним чинником є те, наскільки ефективною є їх діяльність для соціального, економічного та культурного розвитку регіону.

  Також президент УСПП запропонував в подальшому нагороджувати в окремих номінаціях талановитих школярів і студентів України.

  «Про це мало хто говорить, але щороку десятки, а то і сотні наших дітей стають переможцями міжнародних конкурсів і премій. Це національний інтелектуальний потенціал, важливий для майбутнього держави», – наголосив Анатолій Кінах.

  У номінації «Регіональний лідер року» представлені голови Полтавської, Івано-Франківської та Одеської облдержадміністрацій. На звання промисловця року претендують керівники   ПАТ «Одесакабель», компанії «Modern-Expo Group» та АТ «Електромашина». Телевізійним журналістом року можуть стати представники телеканалів «Україна», «Прямий» або «112».

  Детальний перелік домінантів є на сайті програми www.ludinaroku.com.ua.

  За 23 роки існування програми володарями титулу «Людина року» стали 411 переможців в національних номінаціях і 119 лауреатів міжнародних і спеціальних премій програми.

  Урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться  23 березня 2019 року в Національній опері України.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.