• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Сергій Рибалка: «Є велика ймовірність нової широкомасштабної кризи. Потрібні реформи»
  Опубликовано: 2018-05-14 14:22:44

  В Україні необхідно прискорити системні реформи і не допустити нехтування економічними питаннями з боку влади. В іншому випадку може відбутися нова широкомасштабна криза.

  Про це написав у своєму блозі на сайті «Обозреватель» екс-голова фінансового комітету, народний депутат України Сергій Рибалка.
  Політик підкреслив, що на виплату відсотків і погашення зовнішніх державних боргів у найближчі 4 роки Україні доведеться виплатити понад 27 мільярдів доларів.

  «Борг України вже наблизився до 100% ВВП, а ми виплачуємо лише за відсотками на рік більше, ніж заробляє вся економіка. Минулого року на виплату відсотків ми віддали понад 4% ВВП, а економіка зросла лише на 2,5%», – зазначив Сергій Рибалка.

  За його словами, продовжує зменшуватися рівень експорту української продукції. Народний депутат переконаний, що потрібно суттєво зміцнювати просування вітчизняного високотехнологічного експорту.

  «Якщо ще до виборів погіршиться ситуація на світових ринках для нашого експорту, якщо політичне протистояння буде нагнітатися, і, якщо більшість спекулятивних інвесторів вирішить вийти з українських облігацій, Україна потребуватиме значно більше коштів. А взяти у борг можна буде вже набагато дорожче», – написав політик.

  Він вважає, що владі скорше за все вдасться уникнути девальвації національної валюти до президентських виборів за рахунок нових запозичень та спустошення скромних золотовалютних резервів.

  «Дуже велика ймовірність негативного сценарію, за якого банківська система знову не витримає тиску. А це призведе до чергової хвилі втечі капіталів і падіння банків. Все буде залежати від багатьох факторів. Але за поганих умов, чергове економічне падіння може сягнути 10% ВВП», – зауважив Сергій Рибалка.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.