• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Яким повинен бути «правильний» диван
  Опубликовано: 2017-06-11 23:49:06

  Диван недарма вважається найдорожчим й, паралельно з цим, основним предметом інтер’єру будь-якого будинку. Відноситься до багатофункціональної меблі й елементарно займає місце ліжка, особливо, коли кімнати не дуже великі. Однак більшість вважає, що правильно його підібрати — то ціла науки. Насправді, нічого складного в цьому немає, але варто зважати на кілька важливих нюансів.

  Припустімо, вас зацікавили якісні дивани Львів в цьому плані, може посперечатись з іншими великими містами, де виробляються меблі. Адже дійсно хороший диван повинен відповідати певним нормам.

  Він повинен бути довговічним й міцним. Адже в іншому варіанті диван, з потрібної меблі, перетвориться на звичайну прикрасу. Так що варто обирати моделі з хорошим дерев’яним каркасом (матеріал повинен бути просушений та оброблений) й дуже якісною збіркою. Лише це гарантуватиме, що каркас не деформується з часом, та Вам не доведеться купляти новий, занадто швидко.

  Окрім того він повинен бути зручним. На ньому доведеться й спати, й сидіти, припустімо, перед телевізором вечором. Або лежати з книжкою. Й варто зрозуміти, що це все не різні задачі в плані комфорту. Звісно, зовнішньо диван, на якому сидять гості, буде відрізнятися від того, який буде знаходитись у спальні. Але він повинен бути не сильно жорстким й не занадто м’яким саме для вас й вашої родини. В іншому разі є ризик отримати не тільки біль у спині та м'язах, а й ряд захворювань опорно-рухового апарату.

  Модель повинна буди простою та зручною в експлуатації, а також бажано, щоб було вмонтоване відділення для зберігання білизни. Перед купівлею, варто перевірити роботу всіх механізмів, щоб не було збоїв. Диван повинен бути функціональним. В комплект часті всього входять: з`ємними підлокітники, диванні подушки, інколи вмонтований бар. Ціна напряму залежить від кількості додаткових комплектуючих та можливостей.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.