• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • Вопрос юристу
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Укрпошта скорочує термін доставки у столиці: кияни отримають відправлення наступного дня
  Опубликовано: 2017-03-17 12:52:43

  Укрпошта продовжує працювати над прискоренням доставки.

  Компанія  запустила  в  тестовому  режимі  нову модель доставки для столиці «Kyiv never sleeps» («Київ ніколи не спить»).

  Укрпошта  перебудувала  маршрути  транспорту  в столиці та ввела додатковий вивіз  посилок  та  листів  з  поштових  відділень столиці після 18 години, задіявши  додатковий  транспорт  для  її  доставки в Київський сортувальний центр.   В   самому   логістичному  центрі  –  посилено  нічну  зміну,  щоб відсортувати все зібране в столиці вже до ранкового розвезення пошти.

  За  старої  моделі  практично все, що кияни приносили до поштових відділень після  обіду, а це – понад 60% всіх обсягів, лишалося на ніч у відділеннях. Крім  цього,  кореспонденція  залишалася  в  логістичному  центрі, оскільки прибувала  туди в піковий період, тож доставка по Києву затягувалась на 2-3 дні. Тепер це лишається в минулому.

  «Ми  прагнемо  зробити  для  наших клієнтів доставку швидкою та комфортною. Відтепер  жителі  столиці можуть отримати свою посилку чи лист менше ніж за 24  години. Впевнений, що послуга стане нашим клієнтам у нагоді. Наприклад, тим,   хто  активно  продає  свої  товари  на  різних  майданчиках,  сайтах оголошень,  тепер  може зекономити час. До того ж,  вартість доставки через Укрпошту  є  найбільш  конкурентною  на ринку України і ми значно скоротили терміни  очікування у відділеннях», - сказав  перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський.

  Далі пришвидшення доставки буде для мешканців Київської області. Проекти із скорочення термінів доставки просуватимуться й далі в регіони.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.