На XIV з’їзді УСПП, що об’єднав не тільки членів союзу, але й представників всіх великих ділових асоціацій, роботодавців, профспілок України, ділова спільнота високо оцінила зусилля союзу на міжнародній арені, у розбудові діалогу із владою, запобіганні деіндустріалізації, реалізації ініціативи щодо створення 1 млн. робочих місць тощо. Підтримавши звіт на п’ять років та схваливши подальші плани промислової спільноти, з’їзд переобрав президентом УСПП Анатолія Кінаха. Таке рішення підтримали близько 500 присутніх на заході представників регіональних та профільних організацій та асоціацій, соціальних партнерів, чисельних експертів, що свідчить про його високий авторитет та довіру ділової спільноти.
«Своїми успіхами УСПП завдячує злагодженій командній роботі своїх учасників, партнерським зв’язкам із роботодавцями, громадськими організаціями, органами влади, європейськими інституціями, дипломатією», – наголосив Анатолій Кінах.
Він зазначив, що метою союзу було і залишається захист інтересів українського бізнесу, стимулювання економіки, розвиток індустріальних потужностей, формування стабільного середнього класу в Україні, послідовний ріст ВВП. Крім того, невідкладним пріоритетом діяльності УСПП є консолідація зусиль підприємницьких кіл у розбудові змістовного та взаємовідповідального діалогу з владою задля виходу з системної соціально-економічної кризи, подальшого сталого зростання.
«Повинні бути максимально практичні результати, конкретні програми, стратегії, проекти. Майже 2 роки працює представництво в ЄС, що вивело наші двосторонні економічні стосунки на значно вищий рівень. За кордоном вітчизняного виробника просуває 24 філії УСПП, Центр підтримки експорту. У Верховній Раді створюємо Офіс представника промисловців, що разом з нардепами відпрацьовуватиме важливі для економіки законопроекти», – розповів лідер ділової спільноти.
Окрім того, представники союзу увійшли до Національного комітету з промислового розвитку, очолюваного Прем’єром, тісно співпрацюють із ключовими органами виконавчої влади, громадськими організаціями.
Спільними зусиллями бізнес-товариства була розроблена Антикризова програма спільних дій влади та бізнесу, навколо якої вже консолідувалися промисловці, підприємці, роботодавці. Саме вона пропонована в якості майбутньої економічної стратегії для України, як порядок денний Національного комітету.
«Звичайно, це лише кроки на шляху до нашої мети. Але важливо, що навколо потреби відбудовувати економіку держави консолідуються наші партнери з України, влада, міжнародна дипломатія. У цьому напрямі ми й будемо далі працювати», – резюмував А.Кінах.
|
Новости рубрики:
Як вибрати камери відеоспостереження для магазину
During the two years since the resumption of small privatization, the State Property Fund has implemented 839 successful online auctions NBU poszerza możliwości dla banków: nowe obligacje na pokrycie rezerw Мінфін України впроваджує нову методологію оцінки податкових пільг Сервисная служба «Your Service» — профессиональный ремонт для вашего дома ЄБРР знизив прогноз зростання ВВП України через атаки Росії на енергетичні об'єкти Finanzminister versichert: Im Jahr 2025 sind keine Unterbrechungen bei den Sozialleistungen zu erwarten Якість та доступність металопластикових вікон від компанії «Аліас-Одеса» |