• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Рівень безробіття в столиці – найнижчий по Україні
  Опубликовано: 2016-06-01 08:38:39

  За даними Державної служби статистики України   економічно активне населення м.Києва у віці 15-70 років становить майже 1,5 млн.осіб. Рівень економічної активності населення столиці до всього населення відповідного віку становив 66,7%.
  Чисельність зайнятого населення у віці 15-70 років  становить 1,3 млн. осіб. Рівень зайнятості населення - 62,0% (по Україні – 56,7%).
  Рівень безробіття, визначений за методологією Міжнародної організації праці (МОП), становив 7,0% до економічно активного населення у віці 15-70 років. Київ входить в трійку регіонів (разом з Київською та Одеською областями) з найнижчим  показником рівня безробіття (по Україні – 9,1%). 
  У січні – травні  2016 року на обліку в службі зайнятості м. Києва перебувало майже 25 тис. безробітних громадян. Станом на кінець травня 2016 року в загальноміській базі даних налічувалось  4,5 тис. вакансій та вільних робочих місць.
  В середньому на 1 вакансію претендують 3 особи, які шукають роботу, в тому числі серед вищих державних службовців, керівників - 12 осіб, професіоналів та фахівців – 4 особи, технічних службовців – 3 особи, робітників сфери обслуговування й торгівлі – 2 особи.
  Протягом звітного періоду за направленням столичної служби зайнятості працевлаштувалися 3,4 тис. безробітних громадян. Зокрема,працевлаштовано близько 70 безробітних на нові робочі місця з наданням компенсації єдиного соціального внеску роботодавцям. Одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 185 осіб. Крім того, за направленням служби зайнятості, працевлаштовано більше 1,0 тис. осіб з числа інших категорій громадян (осіб, які навчалися, бажали змінити роботу, пенсіонерів тощо).
  У січні-травні 2016 року  професійне навчання за сприянням служби зайнятості м. Києва  проходили більше 2,5  тис. осіб.
  Протягом п’яти місяців  2016 року брали участь у роботах тимчасового характеру  0,5 тис. осіб.
  Значна увага надавалась профорієнтаційній роботі з населенням. Всього у звітному  періоді  профорієнтаційні послуги отримали майже 33 тис. осіб, з них більше 8 тис. - учні загальноосвітніх шкіл міста.
  Службою зайнятості столиці широко висвітлюється інформація про послуги, які надає столична служба зайнятості, ситуацію на ринку праці, законодавство про зайнятість в засобах масової інформації та мережі Інтернет.
  Протягом січня-квітня поточного року вийшли в ефір 13 сюжетів  на телеканалах; відбулося 5 радіовиходів, надруковано 17 статей в газетах; 445 розміщень на Інтернет ресурсах.
  Станом на 01.06.2016 року продовжується пошук роботи для  14,8 тис. безробітних громадян, з яких 12,5 тис. отримують допомогу по безробіттю.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.