• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Уповноважений з прав людини направила подання Міністру юстиції України щодо порушення права засуджених на охорону здоров’я і медичну допомогу
  Опубликовано: 2016-04-08 14:35:12

  У поданні Валерії Лутковської йдеться про те, що під час проведення моніторингового візиту працівниками Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з представниками громадськості до Петрівської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області (№49) були встановлені грубі порушення права засуджених на охорону здоров’я і медичну допомогу.
  Зокрема, медична частина не укомплектована лікарями, не організований диспансерний облік засуджених, в установі не розроблені і не здійснюються заходи інфекційного контролю за туберкульозом, не організована робота клінічної лабораторії медичної частини.
  У поданні перелічено також низку інших недоліків у роботі медичної частини виправної колонії.
  «Виявлені недоліки свідчать про вкрай низький рівень організації надання медичної допомоги засудженим і можуть бути охарактеризовані як катування, жорстоке або таке, що принижує гідність, поводження або покарання», – зазначається у поданні Уповноваженого з прав людини.
  Зважаючи на це та керуючись статтями 49, 101 Конституції України, статтями 3, 15, 22 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», Валерія Лутковська звернулася до Павла Петренка з пропозицією вжити невідкладних заходів реагування з метою організації надання медичної допомоги особам, які відбувають покарання в Петрівській виправній колонії, відповідно до вимог національного законодавства і міжнародних стандартів у сфері забезпечення прав та свобод людини.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.