• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • За самовільне залишення військової частини військовослужбовець строкової військової служби засуджений до одного року тримання у дисциплінарному батальйоні
  Опубликовано: 2015-06-04 08:26:54

  Наприкінці травня 2015 року набрав законної сили вирок Козелецького районного суду Чернігівської області, яким військовослужбовця строкової військової служби Л., з урахуванням обставин вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 407, ч. 4 ст. 407 (самовільне залишення військової частини або місця служби) КК України, засуджено до 1 року тримання у дисциплінарному батальйоні.

  Установлено, що військовослужбовець строкової військової служби однієї з військових частин Деснянського гарнізону, який згідно Указу Президента України № 88/2015 від 17 лютого 2015 року підпадав під звільнення у квітні-травні 2015 року в запас із Збройних Сил України у зв’язку із завершенням встановлених строків строкової військової служби, з метою ухилення від її проходження, впродовж березня-квітня поточного року двічі самовільно залишав військову частину та проводив час на власний розсуд за її межами.

  Зокрема, вказаний військовослужбовець був відсутній на військовій службі з 4 по 12 березня 2015 року, після чого повернувшись у військову частину, з метою подальшого ухилення від військової служби, через три дні знову самовільно залишив місце служби і понад місяць проводив час на власний розсуд, після чого усвідомивши протиправність своїх дій, 16 квітня 2015 року добровільно прибув до військової частини.

  При винесенні вироку суд врахував позицію військової прокуратури Деснянського гарнізону Центрального регіону України, а також визнання вини військовослужбовцем, його щире каяття у вчинених кримінальних правопорушеннях та активне сприяння ним у розкритті злочину.

  Довідково: покарання військовослужбовцю призначено за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, зокрема, в даному випадку ч. 4 ст. 407 КК України, санкція якої передбачає покарання від 3 до 7 років.

  Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.